📚 سفارش پرینت آنلاین ارزان با ارسال رایگان 📘

بهتر است که کابل پرینتر را بررسی کنید و اگر کابل دیگری دارید از آن کابل استفاده کنید شاید مشکل پرینت نگرفتن پرینتر برطرف شد. پر بودن حافظه پرینتر یکی دیگر از دلایلی است که باعث بروز مشکل پرینت نگرفتن خواهد شد. همچنین بررسی کنید که کاغذ پرینتر تمام نشده باشد یا تونر و کارتریج جوهر را چک خوب بررسی کنید که خالی نباشند. مشکل پرینت نگرفتن چاپگر از جمله مشکلاتی است که مطمئناً برای یک بار هم که شده است گریبان شما را گرفته است. جهت انجام این کار باید به print spooler بروید ( کافی است که بر روی آیکون پرینتر در سمت راست پایین صفحه ویندوز کلیک راست کنید.) و سپس به تب recovery رفته subsequent failures و دو گزینه دیگری که در این قسمت وجود دارد را بر روی گزینه restart the service تنظیم نمایید با این کار مشکل پرینت نگرفتن چاپگر شما برطرف خواهد شد. برای این که به پاک کردن صف پرینتر بپردازید کافی است که در قسمت اعلانات کامپیوتر خود در سمت چپ گوشه پایین بر روی چاپگر خود کلیک راست کرده و گزینه open all printers را کلیک نمایید.

این مشکل زمانی به وجود می آید که شما به ارسال فایل هایی با حجم و صفحات مختلف را برای چاپ به پرینتر ارسال می کنید این کار سبب خواهد شد که حافظه موقت پرینتر که فایل ها قبل از چاپ در آن نگهداری می شوند پر شود. همچنین دستگاههای ما با سرعت بالای 105 برگه در دقیقه میتوانند هر حجم سفارشی را در روز انجام داده و سریعا به شما تحویل دهند. با این کار لیستی از چاپ هایی که در انتظار و در صف چاپ قرار دارند به شما نشان داده می شود کافی است که آن ها را با کلیک راست کردن پاک کنید. در نهایت از میان لیست نمایش داده شده پرینتر خود را انتخاب کنید و اگر سیستم خواست درایور های مربوط به آن را نصب کند درخواست را تایید کنید. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر، تیم تعمیرات پرینتر نمایندگی زیراکس در مرکز سخت افزار ایران در خدمت شما هستند. Print Quality: دراین قسمت با فعال کردن گزينه Econo Mode به طولانی شدن عمر کارتریج در بسياري از مواقع کمک می نمایید.

Letter: در این قسمت شما می توانید سایز کاغذ را تغییر دهید. قطعی و پارگی در کابل باعث عدم اتصال پرینتر با کامپیوتر خواهد شد. حتی ممکن است که کابل usb و وای فای کامپیوتری که پرینتر به آن متصل است قطع باشد. کافی است که کابل usb که به پرینتر متصل است را از کامپیوتر در آورید اگر آیکون پرینتر شما کم رنگ شد یعنی درایور آن نصب است مجدد کابل usb را وصل کنید. برای نصب درایور پرینتر کافی است که از سی دی درایور که به همراه پرینتر در موقع فروش داخل جعبه آن قرار گرفته است استفاده کنید. و رنگ و کلاس چاپ (رنگی یا سیاه وسفید) نوع چاپ (تک رو یا پشت و رو) و تعداد صفحات جهت پرینت رو انتخاب کنید؛ آنلاین تعرفه پرینت برای شما محاسبه میشه؛ جالبه بدنید هرچه تعداد صفحات بیشتر باشه تخفیف در هزینه پرینت آنلاین برای شما محاسبه میشه. Destination: این گزینه به شما امکانات زیادی خواهد داد، علاوه بر اینکه با آن میتوانید پرینتر مورد نظر خود را برای پرینت انتخاب کنید، Destination به شما امکان میدهد صفحه وب را به صورت فایل pdf ذخیره کنید.

یا این که می توانید از طریق اینترنت درایور پرینتر خود را دانلود کرده و به نصب آن بپردازید. اما ساده ترین و اولین راه حل که در اغلب اوقات این مشکل را مرتفع می کند، پاک کردن حافظه پرینتر است. صف پرینتر ممکن است پر شده باشد. ممکن است بخواهیم یک عکس را پرینت بگیریم یا از یک فایل pdf یا word نسخه چاپی تهیه کنیم. ممکن است که درایور پرینتر نصب نباشد یا این که برخی از فایل های آن پاک شده باشد. در زمان پرینت گرفتن برخی اسناد در ورد گاهی احتیاج پیدا می کنیم به علت کمبود کاغذ ، دو صفحه را در یک صفحه پرینت کنیم. در بخش قبلی اشاره کردیم که اگر کیفیت این محتوای چاپی مناسب نبود، پس از بررسی وضعیت جوهر و کارتریج دوباره این فرآیند را تکرار کنید تا مطمئن شوید که کیفیت چاپ به حد مطلوب رسیده است. پروسه پرینت صفحات از یک تا پنج، سه بار تکرار میشود. این قسمت دارای پیش نمایشی از پرینت (print preview) در سمت راست صفحه ی باز شده می باشد. در تکمیل فرم دقت فرمایید . • با دنبال کردن دستورالعمل زیر تنظیمات گروه خانگی را تکمیل نمایید. • مراحل بعدی مخصوص کسانی است که نمی توانند از گروه های خانگی استفاده نمایند.