📚 سفارش پرینت آنلاین ارزان با ارسال رایگان 📘

همانظور که در تصویر مشاهده می کنید در این صفحه گزینه های دیگری هم وجود دارد که می توانید از آنها برای تنظیم نحوه ی پرینت برگه های خود به دلخواه استفاده کنید. افزونه Reader View یکی از افزونههایی است که شما میتوانید در راستای پرینت گرفتن از صفحات وب، از آن استفاده کنید. در قسمت بالا سمت راست صفحه ی ورد عبارت فایل را می بینید، روی آن کلیک کرده تا صفحه ی Backstage view برایتان به نمایش در آید. در قسمت منوی Copies and Pages بر روی گزینه Paper Handling کلیک نمایید. به عنوان مثال در منوی Start و در منوی بازشوی All Programs، روی مرورگر Safari کلیک کنید. راه حل دوم راست کلیک کردن بر روی تصویر مورد نظر و سپس انتخاب گزینه Print می باشد. برای مثال اگر شما یک نسخه ی ۱۰۰ صفحه ای از متنی را بخواهید سه بار پرینت بگیرید، با انتخاب این گزینه ابتدا از صفحه ی ۱ تا ۱۰۰ نسخه به طور کامل چاپ می شود و بعد نسخه ی دوم و بعد نسخه ی سوم به همین ترتیب.

برای رفع مشکل، در ابتدا تنظیمات پرینتر را بررسی و از اتصال درست آن با سیستم اطمینان حاصل کنید. دقت کنید در بخش Printer می بایست اسم و مدل پرینتر نصب شده بر روی سیستم شما نمایش داده شود. Manually Print on Both Sides: بعضی از چاپگرها امکان چاپ هر دو سمت برگه به صورت پشت و را ندارند برای همین این فرصت در آنها وجود دارد تا پس از چاپ یک روی برگه به صورت دستی برگه را برگردانید تا چاپ در پشت برگه هم انجام شود. پس در خانه بمانید، هزینه حمل و نقل بیهوده ندهید، زمان خود را هدر ندهید، مراقب سلامتی خود و عزیزان اطرافتان باشید، پرینت انلاین کنید و درب منزل هم جزوات خود را تحویل بگیرید! جهت سفارش اینترنتی پرینت ارزان رنگی و پرینت سیاه وسفید ،پرینت و کپی دانشجویی با ارزان ترین قیمت به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمایید.و یا فایل خود را جهت پرینت به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. چرا چاپ آنلاین انجام دهم؟ به صورت پیشفرض گزینهی All انتخاب شده است که تمام صفحات را چاپ میکند.

Landscape Orientation (جهت افقی): با انتخاب این گزینه چاپ در جهت افقی برگه انجام خواهد شد. با زدن گزینه Print مشخص شده در تصویر بالا در صورتی که پرینتر شما مشکلی نداشته باشد پرینت آغاز خواهد شد. گزینه ی بعدی همانطور که در تصویر زیر می بینید که به صورت پیش فرض روی گزینه ی Collated می باشد، برای پرینت گرفتن ورد درتعداد صفحات زیاد بسیار کاربرد دارد. در سمت چپ یک منوی بازشو به نام Pages per sheet وجود دارد، در این منو میتوانید با انتخاب گزینههای مختلف ترتیبی اتخاذ کنید که بیشتر از یک صفحهی متن بر روی یک برگه کاغذ پرینت شود. از سینی کاغذ دستگاه برگه های سفید را جدا نمایید و کاغذهای پرینت شده را وارد دستگاه کنید. به عنوان مثال، 80gsm به معنای 80 گرم کاغذ در هر متر مربع است که یک کاغذ نازک است و 250gsm به معنای 250 گرم در هر متر مربع است که یک کارت است. اعتماد و وفاداری مشتریان بزرگترین دستاورد این مجموعه در بیش از ۱۵ سال گذشته است، از این رو به جهت حفظ حریم خصوصی کاربران، تمامی مراحل چاپ و بسته بندی فقط زیر نظر نیرویهای مجرب و متخصص خانم در واحد تولید عکس پرینت انجام میپذیرد.

مشتریان ما، ارزش محصول کار خوب را درک می کنند و ما، نیازهای در حال تغییر آنها را درک می کنیم. حال برای تهیه پرینت از صفحه باز شده دکمه پرینت را پیدا و به روی آن کلیک کنید. در سربرگ File روی گزینهی Print کلیک نمایید. همانطور که گفته شد، ممکن است این سربرگ در تنظیمات پرینتر شما نام دیگری داشته باشد. در پنجره ی جدید باز شده به دنبال تنظیمات Print که تقریبا جزو تنظیمات آخر صفحه است بروید و تیک گزینه ی Scale content for A4 or 8.8 x11”paper sizes را بردارید، به همین راحتی مشکلات حل می شود. در این قسمت تمام تنظیمات دربارهی چگونگی چاپ یک سند انجام میشود. مراحل چاپ، بسته بندی و ارسال توسط پیامک برایتان ارسال میشود و شما پس از دریافت پیامک ارسال میتوانید بسته خود را رهگیری کنید. سفارشات شما طبق فرم تکمیلی شما چاپ میشود. درصورت حساسیت زیاد روی سفارشات خود دارید و یا اطلاعات کافی ندارید، لطفا حضوری مراجعه کنید. پرینت انلاین ارزان در سایزهای A4 (آچهار)، A3 (آسه)، A5 (آپنج) روی بهترین برند کاغذهای موجود در بازار و همچنین چاپ رنگی قابل انجام است. مجموعه ماشین های اداری مهام پرینت فعالیت خود را با همکاران و مشتریان گرامی بر مبنای اعتماد ، صداقت ، احترام و دوستی و حفظ حقوق متقابل پایه گذارده و با حفظ منافع مشتری، منافع خود را نیز تضمین کرده است.