چگونه می توان لپ تاپ را برای پرینت وایرلس تنظیم کرد؟

همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید پرینتر لوکال با موفقیت به لیست کلود پرینت اضافه شد و همچنین در قسمت My devices مشاهده میکنید یک پرینتر در فضای ابری نیز اضافه شده است. این سامانه معروف به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان است؛ اگرچه در حال حاضر مشکلاتی در این سامانه وجود دارد، اما به نظر می رسد با ارائه آپدیت های بعدی از سامانه پادا مشکلات مربوط به پرونده الکترونیکی دانش آموزان نیز برطرف شود. مرورگر کروم، یکی از بهترین مرورگرها برای استفاده از این نوع سامانه ها است؛ اما دقت کنید که برای استفاده از سامانه پادا ، مرورگر کروم شما باید آپدیت شده و نسخه ۴۹ به بالا باشد. اگر قصد استفاده از مرورگر فایرفاکس را دارید، حتما آن را آپدیت کنید و از نسخه های زیر ۳۰ مرورگر فایرفاکس برای باز کردن سایت پادا استفاده نکنید. بنابراین، اگر قصد دارید که پرونده دانش آموزی خود را دریافت کنید، در حال حاضر توصیه می کنیم که از سایت پادا استفاده نکنید و با مراجعه حضوری به مدرسه خودتان پرونده خود را دریافت کنید. ۱ابتدا یکی از مرورگرهای فایرفاکس یا کروم لپ تاپ یا گوشی های هوشمند خود را باز کنید. اپلیکیشن HP Print Service Plugin به شما این امکان را می دهد که بتوانید گوشی خود را به پرینتر وصل کرده و از آن استفاده کنید.

اگر شما به دنبال اضافه کردن پرینتر جدید به لیست پرینترهای موجود در گوشی خود نیستید، به جای گزینه ی Add printer باید گزینه ی تنظیمات Settings را لمس کنید. بنابراین، سایت پادا یکی از سایت های کاربردی برای دانش آموزان است، مخصوصا دانش آموزانی که قصد جا به جا کردن مدرسه خود را دارند و نیاز دارند که به پرونده تحصیلی خود دسترسی داشته باشند. برای پاک کردن آن کافی است که بر روی آیکون پرینتر خود در قسمت device and printers ویندوز خود راست کلیک کرده و گزینه cancel all document را انتخاب نمایید. این سامانه به دانش آموزان این امکان را می دهد که بتوانند به صورت الکترونیکی پرونده تحصیلی خود را مشاهده کنند و اگر نیاز به پرینت کردن آن داشتند، آن را پرینت نمایند. این کار موجب کنسل کردن تمام پرینت ها خواهد شد. جالب است بدانید زمانی که صف انتظار چاپ نمایش داده می شود می توانید تنها چاپ اسناد دلخواه را لغو کنید برای این منظور روی سند مورد نظر در این لیست راست کلیک نموده و آن را کنسل کنید.

قبل از اینکه مراحل ورود به سامانه پادا را توضیح دهیم، باید بدانید که شما تنها در صورتی می توانید به سامانه پادا وارد شوید که دارای رمز عبور باشید. با توجه به اینکه نمراتی که در سامانه پادا قرار می گیرد، همان نمراتی است که در سایت سیدا وارد شده است، بنابراین، امکان دریافت نمرات اعشاری در سایت پادا وجود ندارد. یکی از وظایف اصلی و هدف راه اندازی سایت پادا هم، ارائه پرونده الکترونیکی به دانش آموزان بوده است؛ اما با توجه به اینکه این سامانه جدید و نو پا است؛ مشکلاتی نیز برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان در این سامانه وجود دارد. تیم سازنده پرینتر های ثمین SAMIN 3D همواره در حال تحقیق و بررسی برای افزایش کیفیت محصولات، خدمات و رضایت مشتری بوده و مطابق با مسیر پیشرفت و استاندارد های بین المللی گام بر می دارد. تهران پرینت علاوه بر کیفیت و قیمت پایین با وجود سفارشات بالا با افزایش تعداد دستگاهها و پرسنل خود کوچکترین تاخیری در ارائه خدمات نداشته واز این نظر توانسته رضایت تمام مشتریهای خود را فراهم کند. ۲- فایل سه بعدی مورد نظر خود را با فرمت STL یا OBJ در سامانه بارگذاری کنید تا قیمت پیش فرض محاسبه گردد.

بنابراین اگر از کاغذ مناسب عکاسی استفاده میکنید، باید تنظیمات پرینتر را متناسب با آن تغییر دهید تا کیفیت پرینت بهینه شود. به محض ورود شما به این سامانه اگر کارنامه ای برای شما ارسال شده بود، می توانید آن را در صفحه نخست مشاهده کنید. در مراحل بعدی کافیست شما، نام کاربری که معمولا کد ملی شما بدون صفر می باشد را در کادر اول وارد کنید و رمز عبوری که مدرسه در اختیار شما قرار داده است را در قسمت دوم وارد نمایید و با کلیک کردن بر روی گزینه ورود کاربران به این سامانه وارد شوید. در نهایت کد امنیتی تصویر را تایپ کنید و بر روی گزینه ورود کاربران کلیک کنید. مشاهده کارنامه تحصیلی در سایت های مختلفی امکان پذیر است؛ مثلا سامانه همگام یکی از این سایت هاست و دانش آموزان به راحتی می توانند اقدام به دریافت کارنامه از سایت همگام نمایند. چگونه با اتصال بلوتوث یا کابل USB یک پرینتر را با دستگاه اندرویدی خود همگام سازی کنیم؟ اگر به شما دانش آموز عزیز اطلاع رسانی شده است که برای مشاهده نمرات خود به سامانه پرونده الکترونیک دانش آموزان مراجعه کنید، می توانید با استفاده از روش ورودی که توضیح داده شد، ابتدا به این سامانه وارد شوید.