چگونه حافظه پرینتر را پاک کنیم؟

پس از آنکه پرینتر در گوشی شما شناسایی شد می توانید به اسانی فایل یا تصویر مورد نظرتان را باز کنید و از طریق آیکون سه نقطه گزینه Print را انتخاب نمایید تا پس از انتخاب چاپگر تصویر برایتان پرینت شود. با انجام این عمل به طور مستقیم و از طریق اپلیکیشن گالری یا آلبوم دستگاه اندرویدی قادر به پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی که در این مثال یک عکس است، خواهید بود. از زمان انتشار اندروید ۸ به بعد امکانی در گوشی ها فراهم شده است که می توانید به راحتی از طریق اندروید و بدون نصب اپلیکیشن یا افزونه اسناد خود را پرینت بگیرید. تفاوتی ندارد که سفارش شما تراکت باشد یا نامه ای اداری، اگر سیاه و سفید است، در این قسمت نسبت به ثبت آن اقدام کنید. برای مثال اگر قصد دارید فایل مربوطه را 3 سری پرینت کنید، باید عدد 3 را انتخاب کنید. در Google Docs ، همان منو را باز می کنید اما ابتدا روی “Share & export” ضربه بزنید و سپس ” Print” را انتخاب کنید. اما اگر به امکانات بیشتری هنگام چاپ نیاز دارید مثل احراز هویت قبل از چاپ، به چیزی کمی قوی تر نیاز خواهید داشت.

SLA قبل از بررسی نیاز به یک جزء دارد تا تحت اشعه ماورا بنفش قرار گیرد، تنش در قطعات فلزی اغلب باید در کوره کاهش یابد در حالی که می توان بلافاصله قطعات FDM را بررسی کرد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به طور مداوم از چاپگر خود استفاده نمیکنند، بهتر است قبل از چاپ فایل اصلی خود، تست پرینت رنگی و سیاه و سفید را انجام دهید تا مطمئن شوید که دستگاه، فایلهای رنگی یا حتی سیاه و سفید را به درستی چاپ کرده و فایل چاپی شما را بدون نقص تحویل میدهد. با انجام این فرایند یک صفحه حاوی مطلب مورد نظر خود، بدون تبلیغات و هرگونه محتوای زائد مشاهده خواهید کرد. دستگاه از یک فرایند خودکار پیروی می کند و مشکلات معمولاً فقط در صورت کمبود مواد یا خطایی در نرم افزار به وجود می آیند. دقت داشتهباشید که پرینتر باید با گوشی شما سازگاری داشته و همچنین موبایل و دستگاه چاپگرتان هر دو باید به یک شبکه وای فای متصل شده باشند. 4. روی گزینه Print Test Page کلیک کنید و منتظر بمانید تا چاپگر شما یک صفحه را به صورت تستی پرینت کند. حالا در صفحه باز شده روی منوی Printer کلیک کرده و گزینه Cancel all document را انتخاب کنید.

این امکان را به شما می دهد که از هر جای گوشی و هر اپلیکیشن آن، حتی اگر گزینه ای برای Print وجود نداشت، به سادگی با دستور استاندارد Android share و سپس انتخاب “Mopria Print” از منوی ظاهر شده بتوانید پرینت بگیرید. پس با این اوصاف وقتی شوهر یه خانمی میخواهد از سیم کارت همسرش یا شماره ی اون نفری که با اون خانم رابطه داره ( البته سیم کارت خانم به اسمش خودش میباشد) شکایت کنه آیا چیزی ثابت میشود؟ با شروع مراحل چاپ ، تلفن شما به طور خودکار همه پرینترهای شبکه شما را تشخیص می دهد و آنها را به عنوان گزینه لیست می کند. که می توانید در اینجا با همه این موارد آشنا شوید. 2- اینک شما وارد صفحه پرینت شده اید که مطابق تصویر ذیل می باشد. وقتی که پرینتر یک سند را به چاپ رساند دستور بعدی را از Spool می خواند و اجرا می کند.

هر مشکلی که پیش بیاید معمولا با یک پیغام خطا روبرو خواهید شد بنابراین ابتدا سعی کنید که به بررسی پیغام خطا بپردازید. نه تنها برای مشکلاتی که در بالا اشاره کردیم، بلکه در هنگام فروش و یا خرید پرینتر دست دوم نیز پاک کردن حافظه چاپگر باید انجام شود. در ادامه با استفاده از 3 روش، پاک کردن حافظه پرینتر را آموزش داده ایم. در این مقاله با آموزش حذف حافظه چاپگر، سعی کردیم راهکارهایی برای حل مشکلاتی مانند مشکل تکرار پرینت و دلیل پرینت نگرفتن چاپگر را ارائه کنیم. با این راهنمای ساده برای پرینت با گوشی موبایل اندروید شیائومی، سامسونگ و … خب در ساده ترین تعریف میشه گفتید، دستگاه که میتونی در سه راستای حرکت کنه ، و در در هر حرکت مقداری مواد در موقیعت های مشخص بریزه. یکی از نکات مهم این برگه انتخاب گزینه زیر Holes می باشد که در هنگام پرینت قسمت های سوراخ کاری (درون پدها) تو خالی پرینت می شود که کار سوراخ کاری را بعد از ساخت برد ساده می کند. • در هر برنامه ای که هستید، قسمت پرینت را کلیک کرده و نام پرینتر شبکه خود را از لیست آن انتخاب نمایید و اسنادتان را چاپ کنید.