چگونه حافظه پرینتر را پاک کنیم؟

راه دیگری که برای پرینت گرفتن از صفحات وب وجود داشته که شاید رایجتر از بقیه باشد، دانلود صفحه مورد نظر و در ادامه تهیه پرینت از آن است. اگر در حین اتصال پرینتر به کامپیوتر هم سوالاتی برای شما مطرح می شود، می توانید مقاله چطور یک پرینتر یا اسکنر را در شبکه به اشتراک بگذاریم؟ اکنون لیست تمام اسنادی که باید توسط پرینتر چاپ شود، نمایان می شود. در پنجره ظاهر شده، تمام پرینترهای متصل شده به کامپیوتر قابل مشاهده است. بعد از تمام شدن همه صفحاتی که چاپ کردید را پشت و رو در دستگاه قرار دهید.و دو باره مانند مرحله 2 ادامه دهید اما این بار گزینه Only Print Even Pages را انتخاب نمایید تا به صورت پشت و رو چاپ شوند. Custom Print: با انتخاب این گزینه میتوانیم تنها صفحات مدنظرمان را با نوشتن شماره ی صفحات آن در کادر زیر آن یعنی Pages آماده ی چاپ کنیم. ممکن است ظاهر این کادر در هر برنامه با برنامههای دیگر کمی متفاوت باشد.

پس با پاک کردن حافظه چاپگر می توان هر دو چالش را به سادگی رفع کرد. البته گزینه ی پرینت در هر اپلیکیشن ممکن است هر جایی پنهان شده باشد؛ اما معمولا در منوی اصلی قرار گرفته است. در صفحه بعد از نوار بالا گزینه Add a printer را انتخاب کنید. روی نام پرینتر کلیک کنید و در منوی پایین آن، گزینه open queue را انتخاب کنید. در قسمت یاد شده میتوانید بخشی را که خواستار چاپ آن هستید مشخص کنید. در این قسمت با اسکرول کردن، گزینه Print Spooler را پیدا کنید. این یک مشکل سخت افزاری است. برای پریت گرفتن ابتدا باید گوشی و پرینتر را به یک شبکه وای فای متصل کنید. نه تنها برای مشکلاتی که در بالا اشاره کردیم، بلکه در هنگام فروش و یا خرید پرینتر دست دوم نیز پاک کردن حافظه چاپگر باید انجام شود. در این مقاله با آموزش حذف حافظه چاپگر، سعی کردیم راهکارهایی برای حل مشکلاتی مانند مشکل تکرار پرینت و دلیل پرینت نگرفتن چاپگر را ارائه کنیم. مشکل تکرار پرینت و مشکل پرینت گرفتن پشت سر هم و عدم چاپ اسناد یا به اصطلاح گیر کردن اسناد، از رایج ترین مشکلات چاپگرها است.

میخواهید از فایل مورد نظر چند کپی بگیرید؟ اما نمی توان این فایل های ذخیره شده در گوشی را به طور کامل جایگزین نسخه های چاپی کرد چرا که در برخی موارد کابران به ناچار تصمیم می گیرند تا با استفاده از یک پرینتر فایل های مورد نظرشان را چاپ کنند. منظور از گیر کردن اسناد گیر کردن کاغذ و جمع شدن آن ها نیست. یکی از این مشکلات، اصطلاحا گیر کردن اسناد در پرینتر است. در ادامه قادر خواهید بود با بارگذاری مجدد صفحه مستقیما از آن پرینت بگیرید. ما در مجتمع چاپ تهران پرینت آماده قبول انواع سفارشات چاپی شما هستیم تا آن را به بهترین کیفیت و پایینترین قیمت در کوتاهترین زمان ممکن و حتی به صورت آنلاین تحویل دهیم. چاپ انواع تقویم و سالنامه: تقویمها و سالنامهها یکی از محبوبترین وبهترین روش برای تبلیغ کسب و کار شماست و کیفیت آنها باعث جلب اعتماد مشتری نسبت به کار شما میشود. مثلا برای حل مشکل تکرار پرینت می توان تنظیمات پرینتر را تغییر داد. گاهی اوقات با مشکل تکرار پرینت مواجه می شویم در چنین شرایطی می بایست پاک کردن حافظه چاپگر را در دستور کار خود قرار دهید. برای حل مشکل تکرار پرینت و حذف دستور پرینت می توان حافظه موقت یا Spool پرینتر را پاک کرد.

به بخش آیکون ذره بین واقع در بالای صفحه دقت کنید این قسمت برای جستجوی در برنامه های اندرویدی در نظر گرفته شده است. اما ساده ترین و اولین راه حل که در اغلب اوقات این مشکل را مرتفع می کند، پاک کردن حافظه پرینتر است. در قسمت جستجوی ویندوز 10 کلمه printer را تایپ کنید و سپس روی ابزار Printer & scanner کلیک کنید. در قسمت جستجوی ویندوز، عبارت Control Panel را تایپ کنید. همیشه دوست داشتیم تیمی داشته باشیم که در مسیر پیشرفت صنعت قدم بردارد. بنابراین اگر چه پرینت گرفتن با گوشی های اندرویدی در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته است، اما هنوز هم دانستن چند نکته حائز اهمیت است. مرکز تخصصی کپی و پرینت آنلاین کوپرینت، با 18 درصد نرخ اتحادیه و با تعرفه پرینت سیاه سفید ارزان a4 پشت و رو: 500 تومان و پرینت رنگی 1200تومان؛ با ارسال رایگان به سراسر کشور و سفارشگیری 24 ساعته، آماده خدمت رسانی به دانشجویان، دانشآموزان، معلمان، اساتید و تمامی هم وطنان عزیز میباشد. تست پرینت رنگی و سیاه و سفید برای چاپگر شما، آزمایشی است که کارایی چاپگر شما و شدت و میزان رنگهایی که در از طریق هد چاپگر به کاغذ منتقل میشوند را کنترل میکند.