پرینت گرفتن با گوشی شیائومی – فروشگاه کامپیوتر اسکات استور

Print one side: اگر قصد پرینت یک رو دارید، این گزینه به کمک شما خواهد آمد. البته قابل به ذکر است که در کنار هر گزینه نماد پیش نمایشی از کاربرد آن برای کاربر نمایش داده خواهد شد که کمک به سزایی در انتخاب گزینه انتخابی خواهد کرد. P گزینه های مربوط به تنظیمات و همچنین پیش نمایش برگه آماده چاپ در پنجره Print برای شما نمایش داده میشود. مثال: در سمت راست این پنجره شاهد پیش نمایشی از برگه آماده به چاپ خواهید بود. مثال: در تصویر زیر 5 سطر اول برای چاپ جدا شده اند. نکته : با کلیک بر روی این گزینه و باز شدن کادر زیر مجموعه ها گزینه Custom Margins قرار داده شده است که برای سفارشی سازی حاشیه گذاری کاربر دارد. حال از کادر باز شده زیر مجموعه ها گزینه Remove Page Break را برای حذف آخرین page Break اعمال شده در سند و گزینه Reset All Page Break را برای حذف تمامی Page Break های بکار رفته در آن انتخاب نمایید.

Fit Sheet on One Page : برگه جاری و اطلاعات آن در یک صفحه (برگ کاغذ) چاپ خواهد شد. در پنجره پیش رو همانطور که در تصویر مشاهده می کنید مطابق با نسخه نرم افزار Word شما ، گزینه ای برای تنظیم تعداد صفحه قابل چاپ در یک صفحه وجود دارد. 5- با استفاده از این گزینه میتوانید نحوه سری چاپ صفحات که برای آنها تعداد چاپ تعریف نموده اید را مشخص کنید. 4. حال می توانید از پرینتر جدیدی که نصب نموده اید، استفاده کنید. و این دستگاه چطور می تواند به کارآیی سیستم شما بیفزاید این مقاله متعلق به شماست. با مشاهده تصویر بالا، متوجه میشوید که پرینتر لوکال با موفقیت به لیست گوگل کلود پرینت افزوده شده است. چرا پرینتر صفحات چاپ شده را دوباره پرینت میکند؟ البته بسیاری از کاربران پرینترهای چندکاره جوهرافشان HP OfficeJet 8720 را که چاپهای سیاه و سفید را در حدود ۲۸۸ تومان در هر صفحه، و چاپهای رنگی را با ۱,۵۵۲ تومان ارائه میدهد، میپسندند. در این مرحله، گوگل کلود پرینت اجرا شده و از صفحه مورد نظر در حالت چاپ، پیش نمایشی ارائه میکند. اما گاهی اوقات ممکن است حالت پیش فرض باعث عدم چاپ اسناد با کیفیت مورد نظر شما شود.

بعد از اعمال تمامی تنظیمات با گزینه ی پرینت اسناد را چاپ می نماییم. خیلی راحت می توانید وضعیت نمایش آن اکانت را تغییر دهید و به وضعیت پنهان منتقل کنید. برای حذف Print Area بکار رفته در سند کافیست به کادر گروه Page Setup مراجعه کنید و بر روی گزینه Print Area کلیک کنید و از کادر باز شده زیر مجموعه ها گزینه clear Print Area را انتخاب نمایید. حال از کادر گروه Page Setup بر روی گزینه Print Area کلیک کنید و با باز شدن کادر آبشاری زیر مجموعه های آن گزینه Set Print Area را انتخاب نمایید. سپس بر روی گزینه Page Break کلیک کرده و با باز شدن کادر زیر مجموعه ها گزینه Insert Page Break را انتخاب کنید. برای حذف Page Break بکار رفته در برگه جاری کافیست باز هم به کادر گروه Page Setup مراجعه کرده و بر روی گزینه Page Break کلیک کنید. • توجه داشته باشید برای اینکه پرینتر توسط دستگاه گوشی شما شناسایی شود، باید هم پرینتر و هم گوشی هر دو به یک وای فای وصل باشند. پیش از پرداختن به این موضوع ، لازم است بدانید، پرینتری امکان پرینتر گرفتن به گوشی را در اختیار شما قرار میدهد که از شبکه ی بی سیم وای فای پشتیبانی نماید.

پرینتری که به طور مستقیم به شبکه اینترنت متصل میشود و یا پرینتری که قابلیت اتصال به شبکه را ندارد و باید از طریق کامپیوتر متصل به آن، از طریق درگاه USB با شبکه به اشتراک بگذارید. اگر خیلی اصرار دارید، مقاله آموزش پر کردن کارتریج جوهرافشان در سه گام ساده را مطالعه کنید و خودتان تصمیم بگیرید که ارزشاش را دارد یا نه. تا این لحظه موفق شده اید که محدوده چاپی متشکل از سطر ها وستون های مورد نیاز را مشخص نمایید و برای ادامه مرحله چاپ به بخش دوم این آموزش مراجعه کنید. بخش دیگری که دراین کادر دیده میشود Page range نام دارد. Fit All Rows on One Page : این گزینه تمامی سطرهای محدوده انتخابی و یا برگه را در یک صفحه کاغذ جای خواهد داد. Fit All Columns on One Page: انتخاب این گزینه تمامی ستون های انتخاب شده را در یک برگه کاغذ جای خواهد داد. سپس بر روی سلول در سطر و ستون بعدی کلیک کنید تا این سلول انتخاب شود.