پرینت رنگی ارزان – 09215837933 پاکو پرینت

آیا در شرکتی که سیستمعامل مورد استفاده در آن مک است میتوان از پرینت سرور استفاده کرد؟ 4. روی گزینه Open Print Queue کلیک کرده و تمامی دستورات چاپ در صف انتظار را حذف کنید. بعد از انجام این کار احتمال دارد تیتربندی ها و قسمت بندی های فایل شما کمی دچار تغییر شود که باید قبل از چاپ آنها را اصلاح کنید. در شرکتهای بزرگ یک کامپیوتر بزرگ و حرفهای که نقش پرینت سرور را دارد میتواند هستهی مرکزی صدها پرینتر باشد و آنها را مدیریت کند. این گرینه یعنی ” فقط پرینت صفحات فرد ” را انتخاب کنید. سومین پیشنهاد ما به شما مدلی آمریکایی از شرکت “Hawking” است به نام ” HMPS2U” که محبوبیت خود را مدیون قیمت مقرون به صرفه و ظاهر زیبا و خشن خود است. دومین انتخاب مناسب پیش روی شما، مدل ” TL-WPS510U” از کمپانی محبوب “TP-LINK” میباشد. نرمافزارهایی مانند “USB Network Gate” که برای سیستمعاملهای ویندوز، مک، لینوکس و اندروید موجود میباشد و استفاده از آن بسیار آسان و راحت است؛ البته این نرمافزار رایگان نمیباشد و شما پس از استفاده از نسخه دموی آن بایستی نسخه پولی را تهیه نمایید. علاوه بر این شما قادر هستید این دستگاه را از راه دور کنترل و بررسی نمایید.

شما می توانید برای دستی وارد کردن سایز از گزینه ی more paper size استفاده نمایید. به عبارت ساده، تعداد صفحاتی است که چاپگر شما با هر بار شارژ کارتریج قادر به پرینت کردن خواهد بود. اما بیایید یک بار برای همیشه، با کمی حساب و کتاب، فرمول هزینه پرینت گرفتن را پیدا کرده و دیگر درگیر این مسئله نباشیم. در غیر اینصورت میتوانید اطلاعات گوشی را با استفاده از کابل USB به کامپیوتری که پرینتر هم به آن متصل است، منتقل کنید و بعد پرینت بگیرید. از انواع پرینت سرورهای وایرلس میتوان به نوع اول که خود پرینتری با قابلیت اتصال به شبکه بدون سیم میباشد اشاره کرد، چرا که در این مدل نوعی دستگاه تعبیه شده است و به خودی خود بیسیم است، در حالی که در مدل دوم، شما با اتصال یک دستگاه کوچک مجزا، دستگاه معمولی خود را تبدیل به بیسیم یا وایرلس میکنید. بله. نه تنها میتوانید آن را لغو کنید، بلکه این دسترسی را نیز دارید که آن را در حالت تعلیق نگه دارید تا پس از بررسیهای خود، به آن اجازه ادامه چاپ یا لغو آن را بدهید. اپلیکیشن HP Print Service Plugin به شما این امکان را می دهد که بتوانید گوشی خود را به پرینتر وصل کرده و از آن استفاده کنید.

برنامه ی ورد word را باز نمایید، در صورتی که میخواهید فایلی که از پیش و اخیرا بر آن کار کرده اید را پرینت نمایید، گزینه ی Open را انتخاب و فایل مدنظر را انتخاب کنید. گرچه خرید عمده کاغذ ارزان موجب کاهش مخارج مواد اولیه چاپ و پرینت خواهد شد، اما هم روی عمر دستگاهتان تاثیر منفی خواهد گذاشت و هم کیفیت خروجیهاتان را به حد زباله تقلیل خواهد داد. بنابراین، برای کنترل دقیق مخارج پرینت، «هزینه چاپ هر صفحه» مهمترین معیاری است که باید روی آن تمرکز کرد. اما با تعریف یک چهارچوب قیمتی، قادر به پیش بینی مشکلات و رفع نواقص برای کاهش یا کنترل مخارج خواهید بود. Portrait Oriented: این گزینه برای تغییر حالت صفحه از افقی به عمودی یا برعکس می باشد. Print one sided: در اینجا با کلیک بر فلش کوچک کنار گزینه می توانید انتخاب کنید یک طرف از فایل شما پرینت شود که این گزینه به صورت پیش فرض می باشد. ممکن است در برنامههای دیگر این دکمه با نام Properties دیده شود.

همانطور که مشاهده مینمایید، این کادر محاورهای کمی با کادر محاورهای Wordpad تفاوت دارد. به عنوان مثال تصور کنید که یک پرینتر در محل کار خود داشته و قصد ندارید آن را به لیست پرینترهای در دسترس و قابل مشاهده دستگاه اندرویدی اضافه کنید. بعد از این پروسه شما میتوانید گزینه، copies را مشاهده کنید. برای آشنایی با نحوه پرینت گرفتن در نرم افزار های آفیس مقالات آموزش کامل پرینت گرفتن در ورد و پرینت گرفتن در اکسل را مطالعه فرمایید. نمونه های معمولی این دستگاه به این شکل هستند که تعدادی کامپیوتر از طریق USB به دستگاه متصل میشوند که با گذشت زمان و پیشرفت روز افزون تکنولوژی، شرکتهای سازنده این دستگاه به فکر ساخت پرینت سرور وایرلس یا بیسیم افتادند؛ زیرا پورتهای بزرگ USB این مشکل را داشتند که تعداد سیمها و کامپیوترهای موجود را در یک نقطه متمرکز می کردند و در نتیجه تعداد کابلهای ارتباطی افزایش مییافت و موجب شلوغی محیط کار میشد. تعویض کارتریجها گران است و اهمیتی ندارد شما از جوهر استفاده میکنید یا تونر – اگرچه جوهر هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. از آنجایی که انسان از گذشته تا به اکنون همواره به دنبال صرفهجویی در هزینه و سهولت در کارهایش بوده است، انتخاب پرینت سرور قطعا گزینهای مناسب است.