پرینت با انواع گوشی اندرویدی.چگونه با گوشی اندرویدی خود پرینت بگیریم؟

این سامانه به دانش آموزان این امکان را می دهد که بتوانند به صورت الکترونیکی پرونده تحصیلی خود را مشاهده کنند و اگر نیاز به پرینت کردن آن داشتند، آن را پرینت نمایند. اگر هنگام پرینت گرفتن با مشکلاتی رو به رو می شوید، مطلب آموزش ۸ روش حل مشکل پرینت در اکسل را مطالعه کنید. درصورتی که نمی توانید آن را پیدا کنید روی All Printers برای دریافت فهرستی از هر پرینتری که به آن متصل شده اید کلیک کنید. در این قسمت می خواهیم در خصوص دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان صحبت کنیم. در حال حاضر استفاده از این امکان در سایت پادا امکان پذیر نبوده و دانش آموزان برای دریافت پرونده خود باید حتما به مدرسه مراجعه نمایند. البته با توجه به نقص هایی که در سامانه سیدا و پادا وجود دارد، در حال حاضر استفاده از این روش برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان امکان پذیر نبوده و دانش آموزان به محض ورود به این سامانه کارنامه تحصیلی خود را مشاهده می کنند. با وجود امکانات چشمگیری که PDF دارد، هنوز هم در مواقعی نیاز است که محتوای فایل PDF خود را بصورت فیزیکی و روی کاغذ داشته باشیم. از جمله تغییرات مثبتی که در صنعت بیمه رخ داده است، آنلاین شدن پروسه خرید، صدور و پرداخت خسارت بیمه و حذف نسخه فیزیکی بیمهنامه است.

بنابراین، سایت پادا یکی از سایت های کاربردی برای دانش آموزان است، مخصوصا دانش آموزانی که قصد جا به جا کردن مدرسه خود را دارند و نیاز دارند که به پرونده تحصیلی خود دسترسی داشته باشند. متاسفانه در حال حاضر با توجه به نقص هایی که در سایت پادا وجود دارد، هنوز دانش آموزان نمی توانند در این سامانه پرونده الکترونیکی خود را دریافت کنند و در حال حاضر تنها مشاهده کارنامه در سامانه سیدا دانش آموزان قابل انجام می باشد. البته اگر تمایل دارید کارنامه تحصیلی خودتان را پرینت کنید، می توانید بر روی گزینه پرینت که در سمت چپ و بالای سامانه قرار دارد، کارنامه تحصیلی خود را پرینت کنید. اگر برای استفاده از نرم افزارهای پرینت با گوشی آیفون و اندروید دچار مشکل شدید، تیم تعمیر پرینتر نمایندگی برادر مرکز سخت افزار ایران، برای ارائه راهنمایی های تخصصی، در خدمت شما هستند. برای خدمت رسانی به معلمان عزیز و دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی روی کار آمد. خوشبختانه مشاهده کارنامه دانش آموزی در سایت پادا برای دانش آموزان امکان پذیر می باشد. مشاهده کارنامه تحصیلی در سایت های مختلفی امکان پذیر است؛ مثلا سامانه همگام یکی از این سایت هاست و دانش آموزان به راحتی می توانند اقدام به دریافت کارنامه از سایت همگام نمایند.

برای ورود به سامانه پادا نیاز است دانش آموزان مدارس ، نام کاربری و رمز عبور داشته باشند تا بتوانند لینک سامانه پادا را باز کنند. مطابق قوانین سالهای گذشته اگر تاریخ شروع بیمه شخص ثالث فرد بر اساس میزان دیه سال جدید نبود، بیمهگذار میبایست برای مدتی که بر مبنای دیه سال قبل بیمه را پرداخت کرده بود، حق بیمهای متناسب با سال جدید پرداخت میکرد و برای آن الحاقیه صادر میشد. بنابراین، اگر قصد دارید که پرونده دانش آموزی خود را دریافت کنید، در حال حاضر توصیه می کنیم که از سایت پادا استفاده نکنید و با مراجعه حضوری به مدرسه خودتان پرونده خود را دریافت کنید. به همین خاطر بسیار مهم است که افراد بتوانند به صورت غیر حضوری و بدون مراجعه به مدرسه، پرونده الکترونیکی در سامانه پادا خود را دریافت کنند و در صورت نیاز آن را پرینت نمایند. اگر پرواز شما بیش از 2 ساعت تاخیر و تعجیل داشته باشد شما می توانید بدون پرئاخت جریمه پرواز خود را کنسل کنید. در مراحل بعدی کافیست شما، نام کاربری که معمولا کد ملی شما بدون صفر می باشد را در کادر اول وارد کنید و رمز عبوری که مدرسه در اختیار شما قرار داده است را در قسمت دوم وارد نمایید و با کلیک کردن بر روی گزینه ورود کاربران به این سامانه وارد شوید.

با توجه به اینکه نمراتی که در سامانه پادا قرار می گیرد، همان نمراتی است که در سایت سیدا وارد شده است، بنابراین، امکان دریافت نمرات اعشاری در سایت پادا وجود ندارد. باید بگوییم که سامانه پادا یک سایت جامع برای پرونده دانش آموزی و دریافت کارنامه های تحصیلی است. در این صورت است که دانش آموز می تواند کارنامه تحصیلی خود را در این سامانه مراجعه کند. ۱ابتدا یکی از مرورگرهای فایرفاکس یا کروم لپ تاپ یا گوشی های هوشمند خود را باز کنید. اگر قصد استفاده از مرورگر فایرفاکس را دارید، حتما آن را آپدیت کنید و از نسخه های زیر ۳۰ مرورگر فایرفاکس برای باز کردن سایت پادا استفاده نکنید. حال برای تهیه پرینت از صفحه باز شده دکمه پرینت را پیدا و به روی آن کلیک کنید. همچنین، این سامانه این امکان را به دانش آموزان می دهد که بتوانند به صورت آنلاین و غیر حضوری ، مشاهده کارنامه خود را انجام دهند و در صورت لزوم آن را پرینت نمایند. دانش آموزان عزیز دقت کنید که نمرات اعشاری شما در سایت سیدا وارد نمی شود و معلمان نمی توانند این گونه نمرات را در سایت سیدا وارد کنند. توجه داشته باشید که این روش برای پرینترهایی که قابلیت اتصال به وای فای را دارند قابل اجراست.