نحوه ی پرینت گرفتن از گوشی اندروید یا تبلت

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. ۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. ۲- چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله: فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجهی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد، در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می گردد. ۲- فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۰۰(هشت) صبح می باشد. طبق این اطلاعیه آزمون در ۱۳ اسفند ماه (جمعه) برگزار خواهد شد و کارت شرکت در آزمون روز سه شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ در سازمان سنجش قابل دریافت خواهد یود. پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش در اطلاعیه ای تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان برگزاری آزمون (جذب عمومی) تصدی منصب قضاء در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

بدین وسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون (جذب عمومی) تصدی منصب قضاء قوه قضائیه در سال ۱۴۰۰ می رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ در ۲۰ مرکز استان به شرح جدول شماره ۱ برگزار می شود. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر، تیم تعمیرات پرینتر نمایندگی زیراکس در مرکز سخت افزار ایران در خدمت شما هستند. 3. اگر پرینتر شما دارای قابلیت چاپ پشت و رو می باشد و می خواهید فایل خود را بصورت پشت و رو پرینت کنید، از این گزینه می بایست استفاده کنید که باید گزینه Manually print on both sides را انتخاب کنید. 6. اگر می خواهید ابعاد برگه پرینت را انتخاب کنید، باید از این گزینه استفاده کنید. در حالی که برخی از فرآیندها توانایی بازیافت باقی مانده مواد به کار رفته را دارند، اما اگر مرتباً تعویض نشود، استفاده مکرر از آن باعث کاهش خصوصیات مواد می شود. ۱۱- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… باشد. در این آموزش شما عزیزان را با نحوه چاپ این برگه ها و تنظیمات مربوط به آن آشنا خواهم کرد.

کارت شرکت در آزمون متقاضیان از روز سه شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ برای مشاهده و پرینت در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. ۵- لازم به تاکید است متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، جزوه، کتاب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن خودداری نمایند. یکی از مشکلات معمول کاربران ، پرینت کردن صفحهای از وب است که ناخواسته منجر به چاپ صفحات اضافی میشود. Google Cloud Print سرویسی است که چاپگرهای خانه و محل کارتان را به وب وصل میکند. 3. در لیست چاپگرهای موجود، چاپگر مورد نظر خود را انتخاب کنید. خدمات چاپ و نشر آنلاین زمانی را که باید دانشجویان برای پرینت گرفتن تحقیق ها و جزوه های خود اختصاص دهند به شکل قابل توجهی کاهش می دهد و همان طور که پیشتر ذکر شد، با این خدمات کاهش هزینه های دانشجویان و پرینت ارزان که مورد نیاز هر دانشجو است نیز محقق می شود. ۷- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جدا خودداری نمایید.

کاربران نرم افزار اکسل پس از ایجاد و تدوین کاربرگ های مربوط به این نرم افزار گاهی نیاز به چاپ این برگه ها خواهند داشت. این پرینتر کوچک چاپ سریع میتواند به تلفن همراه متصل شود و عکسهای منتخب کاربران را به سرعت چاپ کند. تمامی این عکسها میتوانند به وسیلهی نرم افزار مخصوص لایف پرینت و در نمایشگر تلفن همراه به عکسهایی متحرک تبدیل شوند. شرکت لایف پرینت یک پرینتر جدید را به بازار معرفی کرد. صفحه ی head cleaning باز می شود و می توانید بر روی کاغذی که دستگاه پرینت می گیرد، رنگ های دستگاه پرینتر را چک کنید. ۸- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. ۶- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جدا خودداری نمایید. متقاضیان برای حضور در جلسه آزمون باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نامخانوادگی، شماره ملی، سال تولد و… ) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.