نحوه پرنیت گرفتن در نرم افزار Word

5.پرینتری را که می خواهید از آن پرینت بگیرید انتخاب کنید. در قسمت scaling مد scaled print را انتخاب همچنین scale را برابر 1 قرار دهید. نه تنها با استفاده از این روش اتصال راحت تر می باشد، بلکه همچنین بدین صورت می توان از پرینتر بطور مداوم استفاده کرد و دیگر برای اتصال به آن لازم نیست تا کامپیوتر مادری که پرینتر بر آن نصب شده هم روشن بماند. 4. در آخر، «هزینه کارتریج سیاه و سفید برای هر صفحه» و «هزینه کاغذ» را به «هزینه کارتریج رنگی در هر صفحه» اضافه کنید تا هزینه کلی چاپ رنگی به ازای هر صفحه به دست آید. با کلیک بر روی فلش کوچک کنار کادر انواع سایزهای در دسترس به نمایش در می آید و اگر سایز مورد نظرتان در پیشنهادات این قسمت وجود نداشت می توانید از گزینه ی More Paper Size استفاده کرده و سایز را به صورت دستی وارد نمایید. در قسمت جستجوی ویندوز 10 کلمه printer را تایپ کنید و سپس روی ابزار Printer & scanner کلیک کنید. توجه مهم : قبل از هر کاری شما ابتدا باید اتصالات مربوطه را برقرار سازید. تکنولوژی پرینت سه بعدی پودری چند نوع مهم دارد.

فراموش نکنید که وقتی هزینه چاپ به ازای هرصفحه را تخمین میزنید، هر ریال مهم است؛ چراکه همه این خرده پولها روی هم جمع شده و تا آخر سال اعداد و ارقام نجومی میسازند. بیایید ببینیم اعداد و ارقام چه میگویند. بریم ببینیم بقیه گزینه های این لیست چی میگن. پس بیایید ببینیم چگونه باید از آنها استفاده و هزینه را برای هر صفحه محاسبه کرد. لطفا کاغذ را هدر ندهید؛ هر چند از نظر فنی و کارخانهای، ساخت کاغذ در دنیای مدرن، کار سادهای به نظر میرسد و قیمت نسبتا ارزانی نیز دارد، اما منابع طبیعی زیادی برای هر برگهاش صرف میشود. قیمت کارتریج بسته به برند و مدل دستگاه بسیار متفاوت است، اما همان طور که اشاره شد، فرمول یکسانی برای تعیین هزینههای چاپ وجود دارد. 2. در مرحله بعد، هزینه چاپ رنگی به ازی هر صفحه را با تقسیم قیمت کارتریج رنگی بر بازده صفحه تعیین کنید. علاوه بر این، دستگاه کپیهایی که قیمت اولیه ارزانتری دارند، معمولا مخارج چاپ و پرینتشان بالاتر است. اگر صفحات سنگین متنی یا عکسی را چاپ میکنید، انتظار داشته باشید که قیمت واقعی چاپ هر صفحه اندکی بالاتر باشد.

با این کار لیستی از چاپ هایی که در انتظار و در صف چاپ قرار دارند به شما نشان داده می شود کافی است که آن ها را با کلیک راست کردن پاک کنید. متوسط هزینه برای چاپ صفحه در پرینتر لیزری سیاه و سفید حدود ۸۰۰ تا ۱,۲۸۰ تومان و برای چاپهای لیزری رنگی بین ۱,۹۲۰ تا ۲,۴۰۰ تومان است. یک ریم (۵۰۰ برگه) کاغذ پرینتر گرم بالا به طور متوسط ۸۰,۰۰۰ تومان هزینه دارد؛ که منجر به هزینه ۱۶ تومانی برای هر برگ استاندارد میشود. خوشبختانه تعیین هزینه متوسط برای پرینت یک صفحه بسیار ساده است. 1. ابتدا هزینه به ازای هر صفحه کارتریج سیاه و سفید را با تقسیمِ قیمت کارتریج بر بازده صفحه تعیین کنید. برای کاری با این اندازه، بهترین قیمت چاپ رنگی را در یک دفتر چاپ دریافت خواهید کرد. را برای فایل مورد نظر اعمال کنید. برای اینکه پرینتر مورد نظر شما نمایش داده شود و بتوانید ان را به لیست اضافه کنید، باید موبایل و پرینتر شما هردو به یک شبکه وای فای مشترک متصل باشند. همانظور که در تصویر مشاهده می کنید در این صفحه گزینه های دیگری هم وجود دارد که می توانید از آنها برای تنظیم نحوه ی پرینت برگه های خود به دلخواه استفاده کنید.

با ادامه مقاله در نورپرینتر همراه باشید تا با راهکارهایی درباره نحوه پرینت گرفتن با موبایل اندرویدی و نحوه اتصال گوشی به پرینتر بیشتر آشنا شوید. پرینت گرفتن از فایلهای PDF ذخیره شده در دستگاههای اندرویدی به سادگی انجام میشود. 4.روی پیکان رو به پایین که درست در سمت راست Save as PDF قرار دارد کلیک کنید. پرینتر هم درست مانند تمام لوازم الکترونیکی دیگر مخصوصا از نوع پرکاربرد آن، با استفاده زیاد مستهلک میشود. البته گزینهها و منوهایی که در این درس بررسی شد، تقریباً در تمام برنامههایی که عمل چاپ را انجام میدهند وجود دارند. به بیان دیگر هم اکنون بسیاری از اپلیکیشنهای اندرویدی این اجازه را به کاربر میدهند تا به طور مستقیم از محتوای آنها پرینت دریافت کند. پس از انتخاب گزینه Add printer، دستگاه اندرویدی شما شروع به جستجو کرده و لیست پرینترهای در دسترس را ارائه میکند. پس همیشه در انتخاب کاغذ مناسب چاپ دقت کنید و صرفا سمت اجناس ارزانتر نروید.