نحوه ایجاد و راه اندازی مزون و نکات مهم – صدور مجوز مزون – روچی

۳. برای ثبت درخواست اشخاص حقوقی، لازم است تصویر پرسنلی، تصویر صفحه اول شناسنامه، تصویر کارت ملی و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت آقایان در مورد مدیر عامل با فرمت JPG یا GIF یا PNG و با حداکثر حجم ۵۰۰ کیلوبایت به ازای هر تصویر را آماده داشته باشید. برای ثبت درخواست اشخاص حقیقی: تصویر پرسنلی، صفحه اول شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت یا معافیت. ۲. برای ثبت درخواست اشخاص حقیقی، لازم است تصویر پرسنلی، تصویر صفحه اول شناسنامه، تصویر کارت ملی و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت آقایان با فرمت JPG یا GIF یا PNG و با حداکثر حجم ۵۰۰ کیلوبایت به ازای هر تصویر را آماده داشته باشید. مزون عروس اسپوزا در زمینه اوت کوتور ، طرح های مجللی را در اختیار بانوان شیک پوش قرار می دهد که گزینه های عالی برای لباس نامزدی و لباس شب در نیمه اول یا دوم سال است. پس حتما با این مقاله مقاله همراه باشید تا نکات مهم در این زمینه را بیاموزید. شما می توانید با ثبت نظرات خود به همشهریان خود در این زمینه کمک کنید. در امر فروش مجازی چگونه خود را از سایرین متمایز می کنید؟ توجه کنید که کار تولید لباس توام با فروش صورت می گیرد و توقف یا بروز مشکل در هر یک از این فعالیت ها بر فعالیت دیگر اثرگذار بوده و ممکن است استحکام اقتصادی تجارت شما را متزلزل کند.

یکی دیگر از راه ها استفاده از اینترنت و سایت های سفارش آنلاین خدمات است. طراحی سایت مزون برای مزون دارانی که خواهان درخشش هر چه بیشتر کسب و کارشان در مقابل رقبا هستند و یا می خواهند بصورت هدفمند مشتریان آنلاین را هدف بگیرند، به یک الزام تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی: SEPITA.MEZON رجوع کنید که ۶۳ هزار فالور دارد. لذا در ثبت این اطلاعات دقت لازم را مبذول فرمایید. از وبسایت ما دیدن فرمایید. رنگ پردهها را روشن در نظر بگیرید و از لوسترهای زیبا و جذاب با ترکیب نور سفید و زرد استفاده کنید و از ترکیب نور های مخفی دیگر نیز میتوانید برای دیزاین مزون خود استفاده کنید. از طرف دیگر ، طرح ها ، استایل ها و تزیینات خاص می توانند به سرعت جذابیت خود را از دست بدهند و ممکن است پوشیدن این لباس را در یک سال بعد مناسب ندانید . با مشخص کردن این موضوع شما می توانید کارها و طرح های هر فصل را جهت نمایش برای عموم قرار دهید و در عوض طرح های فصل های دیگر برای دیده شدن نیاز به مشخصات فرد داشته باشد و تنها درصورت تائید مدیریت فرد بتواند طرح های فصول دیگر را مشاهده کند.

مجوز ها و پروانه های قانونی میتواند فاکتور تسهیل کننده برای دریافت امتیازات قانونی بوده و ارزش بیشتری به نسبت فعالیت به صورت حقیقی (خصوصی و غیر رسمی) دارد. پس برای یک انتخاب لباس عروس شیک باید هزینه بیشتری تهیه کنین. اما به احتمال خیلی زیاد می توانید این لباس ها و بخصوص لباس های شب را در این مزون ها بیابید و حتی در بعضی مواقع، تعدادی از مزون ها می توانند از شما سفارش بگیرند و آن لباس را برای شما از خارج از کشور خریداری کنند و یا خودشان آن مدل را برای شما بدوزند. این روزها تعداد مزون ها در سراسر کشور رو به افزایش است و به دلیل درآمد مناسب این فعالیت، روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. گسترهای به وسعت کالای لباس مجلسی ، مانتو پ، یک دهه پس از آغاز فعالیت، با داشتن مراکز توزیع در استان تهران، امکان تحویل کالا را بهصورت رایگان (در مورد خریدهای بیش از یک میلیون تومان) در همان روز ثبت سفارش فراهم کرده است. آیا تا بحال به فکر اینکه اگر شبکه ی مجازی خاص مورد استفاده شما متوقف شود فکر کرده اید؟

توجه داشته باشید که برای تاسیس و راه اندازی موارد زیر، می بایست به بنیاد ملی مد و لباس ایرانی و اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران مراجعه کنید تا فعالیت شما قانونی باشد و بتوانید از امتیازهای لازم در داخل و خارج از کشور استفاده کنید. همان طور که در محورهای چهارده گانه فوق الذکر مشاهده می کنید، یکی از فعالیت های مهم بنیاد ملی مد و لباس ایرانی و اسلامی وزارت فرهنگ، اعطای مجوز برای تاسیس و مدیریت خانه های مد و مزون ها است که البته در ایران هنوز برای فعالان این عرصه شناخته شده نیست. و شخصیت های حقوقی مانند مزون های ثبت شده و مجوز دار، در اولویت ارائه خدمات خواهند بود. برخی از مزون ها نه تنها در محل های مسکونی بلکه در زیر زمین ها تاسیس شده و به طور غیر قانونی فعالیت می کنند و نظارتی بر کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده وجود ندارد. ارائه اصل و کپی (سند مالکیت و بنچاق ) نیز الزامی است. با یک نورپردازی درست در داخل مزون لباسها جلوهی بیشتری دارند و مشتریها نیز راحتتر میتوانند لباس مورد نظر خود را انتخاب کنند. مزون ها پرستیژ بسیار بیشتری نسبت به فروشگاه های لباس دارند.