روش های تست پرینت رنگی و سیاه و سفید 🖨

نحوه پرینت گرفتن با موبایل، به این صورت است که باید اتصال گوشی به پرینتر و همگام سازی این دو دستگاه با یکدیگر باید انجام شود. با ادامه مقاله در نورپرینتر همراه باشید تا با راهکارهایی درباره نحوه پرینت گرفتن با موبایل اندرویدی و نحوه اتصال گوشی به پرینتر بیشتر آشنا شوید. پرینت با موبایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایلها و اسناد درون گوشی خود را به راحتی از هرجا به چاپ برسانید. سپس آیکون سه نقطه بالای صفحه موبایل یا تبلت اندرویدی را انتخاب کنید. گزینه Collated پنج صفحه انتخابی شما را ابتدا پرینت گرفته و سپس دوباره از صفحه یک تا پنج پرینت را شروع میکند. البته می توانیم از پیشنهادات این بخش هم برای پرینت گرفتن استفاده کنیم گزینه های مانند Only Print Odd Pages(تنها صفحات فرد را چاپ کن) یا Only Print Even Pages (تنها صفحات زوج را چاپ کن) . پس از انتخاب گزینه ی Print صفحه ی تنظیمات زیر برای شما نمایش داده می شود. برای اضافه کردن پرینتر وارد تنظیمات گوشی خود شده Connections را انتخاب کنید. اگر صفحات سنگین متنی یا عکسی را چاپ میکنید، انتظار داشته باشید که بازده واقعی صفحه برای شما حدود یک چهارم نرخ رسمی آن باشد.

🖨️ امکان پرینت گرفتن ورک شیتها در شکلهای مختلفی وجود دارد و یکی از آنها، پرینت گرفتن فایل اکسل در یک صفحه است. حال باید به دنبال بخشی بگردید که به شما این امکان را بدهد که بتوانید نحوه پرینت صفحات را مدیریت کنید. Google Cloud Print سرویسی است که پرینترهای شما را در خانه و محل کارتان به وب متصل میکند. به یاد داشته باشید اگرچه بیشتر پرینترها می توانند با استفاده از Google Cloud Print کار کنند برخی از پرینترها نیز این قابلیت را ندارند. Google Cloud Print چیست؟ را باهم بفشارید و به منوی چاپ یا print بروید. همان طور که ذکر شد زمانی که پرینتر اسناد را دوباره چاپ می کند یا زمان هایی که دستور پرینت جهت چاپ کردن یکسری فایل ارسال می کند اما عمل چاپ کردن صورت نمی گیرد باید صف چاپی را بررسی کنید. زمانی که پرینتری دارید که قابلیت چاپ دو رو ندارد و شما فایلی دارید که صفحات زیادی دارد و لازم دارید به پشت و رو در زمان کوتاه چاپ بگیرید. برای استفاده از این امکان کافیست پس از پرداخت جرایم به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه و رسید پرداخت را پرینت بگیرید. انواع کارتریج تونر را در آسماری بشناسید.

با کلیک بر روی فلش کوچک کنار کادر انواع سایزهای در دسترس به نمایش در می آید و اگر سایز مورد نظرتان در پیشنهادات این قسمت وجود نداشت می توانید از گزینه ی More Paper Size استفاده کرده و سایز را به صورت دستی وارد نمایید. همچنین امکان پرینت سه بعدی انواع مدل های معماری، طراحی صنعتی، چرخدنده، کیس برد الکترونیکی و مکانیزم های مختلف در این سامانه فراهم شده است. جالب است بدانید یکی از جایگزینهای حرفه ای برای پرینترهای FDM دستگاه چاپگر سه بعدی SLS است. 2. چاپگر خود را روشن کنید. کار کردن با دستگاه های چاپگر در اغلب موارد آسان است، اما برخی مواقع این دستگاه ها دچار مشکلات نرم افزاری می شوند. عملکرد اغلب این اپلیکیشنها چندان دقیق نبوده و بازده مناسبی ندارند. اغلب پرینترهای جدید و امروزی ، این امکان را در اختیار کاربران خود قرار میدهند که با استفاده از گوشی تلفن همراه، عملیات چاپ را به انجام برسانند. 3.بعد از وارد شدن به این بخش لیستی از سرویسهای پرینتی که توسط گوشی شما ارائه داده میشود، را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر این مورد به قابلیتهای سیستم عامل اندروید اضافه شده و یک گزینه مخصوص به آن در بخش تنظیمات این سیستم عامل در نظر گرفته شده است.

لیست پرینترهای همگام سازی شده و متصل به دستگاه اندرویدی شما در این بخش قابل مدیریت است. پس از انتخاب گزینه Add printer، دستگاه اندرویدی شما شروع به جستجو کرده و لیست پرینترهای در دسترس را ارائه میکند. پرینترهای کلاسیک: پرینترهایی که توانایی اتصال به اینترنت را ندارند. خب اگر یک کارتریج جوهر ظرفیتبالا Canon PG-50 را با قیمت ۷۳۶,۰۰۰ تومان بخرید، بازده ۵۰۰ صفحهای دستگاه، هزینه تقریبی را به ۱,۴۷۲ تومان به ازای هر صفحه خواهد رساند. پرینترها معمولاً با استفاده از فرایند جوهر افشان (که در دستگاه های کپی موجود است اما بسیار نادر است) تصاویری با کیفیت بالا تولید می کنند، در حالی که تصاویر با استفاده از دستگاههای کپی با وضوح پایین تولید می شوند. نه تنها با استفاده از این روش اتصال راحت تر می باشد، بلکه همچنین بدین صورت می توان از پرینتر بطور مداوم استفاده کرد و دیگر برای اتصال به آن لازم نیست تا کامپیوتر مادری که پرینتر بر آن نصب شده هم روشن بماند. برای اینکار باید مرورگر کروم بر روی لپتاپ یا کامپیوتر نصب نمایید.