راهنمای گام به گام چگونه پرینت بگیریم

برای مثال ممکن است بخواهید از اینکه کنترل ها بطور کامل در داخل صفحه پرینت شده، جای داده شده اند و یا متون در فرم واضح چاپ شده اند، مطمئن شوید. در صفحه باز شده نام کاربری ( کد ملی ) و رمز شخصی خود را جهت وارد شدن به حساب کاربری وارد کنید . در واقع پرینت استعلام برگه ثنا به نوعی مانند یک گواهی عمل کرده و نشان دهنده ثبت نام فرد و داشتن حساب کاربری شخصی بر روی این سامانه می باشد . سامانه ثنا یک سامانه ابلاغ الکترونیکی بوده که وظیفه ارائه آنلاین خدمات قوه قضاییه ، بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد و ایجاد ازدحام در شعبه های دادگستری را بر عهده دارد ، اما در حال حاضر تعدادی از بانک ها و موسسات مالی مانند مهر اقتصاد نیز اقدام به استفاده از این سامانه جهت ارائه خدمات به ویژه مراحل مربوط به دریافت وام توسط مراجعین خود به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری آن ها در شعبه های دادگستری کرده اند .

برای ورود به سامانه ثنا جهت دریافت برگه ثنا کلیک کنید . 4. روی گزینه Print Test Page کلیک کنید و منتظر بمانید تا چاپگر شما یک صفحه را به صورت تستی پرینت کند. 2)بعد از انتخاب گزینه پرینت صفحه ی print pictures باز می شود. در پنجره باز شده در قسمت Page to print گزینه Page را انتخاب نمایید و شماره صفحات فرد را وارد نمایید و یا در منوی زیر آن گزینه Odd Pages Only (فقط صفحات فرد) را انتخاب کنید و در آخر بر روی گزینه Print کلیک نمایید. همچنین درصورتی که ارسال صورت بگیرد شماره رهگیری و نحوه رهگیری آن برای شما پیامک خواهد شد. کادر بعدی که در بخش Setting پرینت گرفتن در ورد به آن می رسیم کادری است که به وسیله ی آن می توان اندازه ی برگه ی مورد نظر خود را برای پرینت گرفتن در ورد انتخاب کرد. و با توجه به گفته های پیشین دیگر احتیاجی به اپلیکیشن اضافی برای پرینت وجود ندارد؛ تنها کافی است به اپلیکیشن های بومی خود دستگاه اندرویدی مراجعه کنید. با این حال پرینت بسیار گرانتر است و فقط افرادی که بودجه کافی دارند می توانند هزینه این کار را انجام دهند. به طور کلی کار با افزونههای گوگل کروم سادهتر از دیگر مرورگرها بوده و امکانات قابل توجهی در اختیار کاربران قرار میدهد.

به صورت پیشفرض گزینهی All انتخاب شده است که تمام صفحات را چاپ میکند. به عنوان مثال در منوی Start و در منوی بازشوی All Programs، روی مرورگر Safari کلیک کنید. آیا به همه جا ارسال دارید؟ برای مثال اگر شما یک فرد دانشجو هستید، برای پروژه ها و تمرین هایی که باید انجام دهید، نیاز به چاپگر دارید و یا حتی اگر شما یک مغازه دار هستید، برای صدور فاکتور بهتر است یک چاپگر داشته باشید. پس از نصب برنامه شما باید پرینتر را به گوشی خود بشناسانید. علاوه بر این در این پنجره می توانید عملیات پرینت و پرینترهای خود را تنظیم و مدیریت کنید. تنظیم و ظرافت آخر را در پنجره مربوط به پرینت که توسط کلیک کردن منوی File و سپس Print پدیدار میشود میتوانید انجام دهید. در این حالت افراد با مراجعه حضوری به دفاتر خدمات قضایی و ارائه مدارک مورد نیاز به آن ها اقدام به ثبت نام در سامانه ابلاغ الکترونیکی ثنا که از زیر مجموعه های کاربردی سامانه adliran بوده، می کنند .

به طور مثال شما وقتی میخواهید یک نسخه از یک فصل از کتابی که در دست دارید را داشته باشید بالطبع در اینجا به جای پرینتر نیاز به دستگاه کپی دارید، چرا که یک نسخه فیزیکی در دست دارید و باید کپی بگیرید. به یاد داشته باشید بعد از وارد کردن اعداد مورد نظر باید بین آنها ویرگول بگذارید و سپس دکمه چاپ را بزنید. پس از وارد شدن به صفحه مربوط به حساب کاربری خود از سمت چپ آن گزینه چاپ اطلاعات ثبت نام که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است را انتخاب و به این صورت برگه پرینت استعلام سامانه ثنا را دریافت خواهید کرد . بنابراین ضعیف بودن حتی یک رنگ از چهار رنگ اصلی باعث بی کیفیت شدن خروجی چاپ می شود. صفحه ی head cleaning باز می شود و می توانید بر روی کاغذی که دستگاه پرینت می گیرد، رنگ های دستگاه پرینتر را چک کنید. در صفحه ی Epson stylus گزینه ی maintenance را انتخاب کنید و سپس گزینه ی head cleaning را انتخاب کنید.