خدمات پرینت سه بعدی فلزی – نورا لایه نگار

P را با یکدیگر بفشارید تا صفحه کلی پرینت فایل در pdf برای شما باز شود. همچنین شما می توانید انتخاب کنید که فقط پرینترهای اخیر شما نمایش داده شوند. برای انجام این تنظیمات فقط باید فلشی را که در بالای صفحه پرینت قرار دارد؛ لمس کنید تا تنظیمات برای شما ظاهر شود. به عنوان مثال شما نمیتوانید در اپلیکیشن فیسبوک این عمل را انجام دهید و از بخشهای مورد نظرتان پرینت مستقیم دریافت کنید، چرا که اپلیکیشن فیسبوک از قابلیت پرینت مستقیمم پشتیبانی نمیکند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید یک فایل یا محتوای یک اپلیکیشن اجرا شده در دستگاه اندرویدی خود را چاپ کنید یا اصطلاحا از آن پرینت بگیرید. در این شرایط شما باید فایل مورد نظرتان را از طریق اپلیکیشن گوگل کلود پرینت با پرینتر خود اشتراک گذاری کرده و سپس به چاپ آن میپرداختید. • اگر پرینتر شما با استفاده از کابل اترنت به شبکه متصل می شود، پورت اترنت پرینتر خود را به روتر یا سوییچ شبکه متصل کنید. خب حالا که یاد گرفتید که چگونه یک پرینتر را به گوشی خود وصل یا اضافه کنید و چگونه تنظیمات آن را مدیریت کنید؛ زمان آن رسیده تا بتوانید پرینت خود را از داخل اپلیکیشن مورد نظر انجام دهید.

حال از آنجایی که بخش اضافه کردن و مدیریت پرینترهای در تعامل با دستگاه، در دستگاههای اندرویدی مختلف در مسیرهای متفاوتی ارائه میشود، توصیه میکنیم که آیکون ذرهبین موجود در بخش فوقانی صفحه را لمس کرده و عبارت Print یا Printing را جستجو کنید. حال نوبت به آن میرسد که به مرحله بعدی آموزش پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی و تبلتهای اندرویدی وارد شویم. 4. با استفاده از پرینتر به اشتراک گذاشته شده پرینت نمایید. 5. چنانچه نمی توانید از گروه خانگی استفاده کنید، بطور دستی دستگاه های اشتراکی را فعال نمایید. حال که گروه خانگی شما فعال شده است، شما با استفاده از لپتاپ براحتی می توانید به آن متصل گردید. • روی Join now کلیک کرده و رمز گروه خانگیتان را وارد کنید. بنابراین بدین منظور شما ملزم خواهید بود که از محتوای مورد نظر در صفحه نمایش دستگاه اسکرین شات ضبط کرده و سپس اسکرین شات ضبط شده را به اپلیکیشن گوگل کلود پرینت منتقل کرده و نهایتا از آن نسخه چاپ شده دریافت کنید. خیلی راحت می توانید وضعیت نمایش آن اکانت را تغییر دهید و به وضعیت پنهان منتقل کنید. هنگامی که از شما در مورد وضعیت به اشتراک گذاری Printers & Devices سوال می شود، مطمئن شوید که در حالت Shared تنظیم شده باشد.

صرف نظر از اینکه تنظیمات مورد نظر در کدام قسمت از دستگاه خاص شما جای گرفته است، اکنون گزینه هایی پیش روی شما قرار خواهند گرفت. بدین منظور در دستگاه اندرویدی که ما در اختیار داریم، کافیست که آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنیم. بدین منظور کافیست که عکس مد نظرتان را اجرا کرده و سپس از طریق آیکون سه نقطه موجود گزینه Print را لمس کنید. تا چند سوقت پیش تنها راه پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی مربوط به استفاده از اپلیکیشن گوگل کلود پرینت (Google Cloud Print) میشد. اگر هم تمایلی نسبت به پنهانسازی پرینترها از لیست پرینترهای دستگاه اندرویدی خود ندارید، لازم نیست که تنظیمات این بخش را اعمال کنید و تنها پرینتر مورد نظرتان را به لیست پرینترهای همگام سازی شده با دستگاه اضافه کنید. 3. حال از میان لیست چاپگرهای نمایش داده شده، چاپگر مورد نظر خود را بیابید، روی آن راست کلیک کرده و Printer Properties را انتخاب کنید.

حال بر روی دکمه Add printer کلیک کنید تا پرینتر مورد نظرتان به کلود پرینت (Cloud Print) اضافه شود. 6. در زیر سربرگ Utility، گزینه Print Test Page را انتخاب کنید و منتظر چاپ شدن صفحه تست پرینت بمانید. 6. اگر می خواهید ابعاد برگه پرینت را انتخاب کنید، باید از این گزینه استفاده کنید. بدون تردید نحوه ارائه گزینه Print در اپلیکیشنهای مختلف، متفاوت خواهد بود اما به طور کلی با مراجعه به منوی اصلی اغلب آنها قادر به مشاهده و انتخاب گزینه Print خواهید بود. در سربرگ File روی گزینهی Print کلیک نمایید. از منوی File بر روی گزینه Print کلیک نمایید. گزینه گوگل کلود پرینت (Cloud Print) تقریبا در تمام دستگاههای اندرویدی یک گزینه مشترک بوده و وجود دارد اما سایر گزینهها نظیر Samsung Print Service Plugin بخشهای اختصاصی هستند که شاید سرویس آنها در دستگاه اندرویدی شما ارائه نشود. اگر ویندوزتان بطور اتوماتیک نتوانست درایور صحیح را پیدا کند، شما می توانید درایور صحیح آن را از سایت شرکت تولید کننده دانلود نمایید. در گذشته از طریق این اپلیکیشن می توانستید پرینتر های موجود را پیدا و مدیریت و همگام سازی کنید. به عنوان مثال در گالری یا آلبوم دستگاههای اندرویدی با لمس آیکون سه نقطه موجود میتوانید به گزینه Print دسترسی پیدا کنید.