با ما همراه باشید

هرگونه سوالی نیز در زمینه لباس ها داشته باشید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. گفتی است این گزارش مرتب به روز رسانی می شود و شما میتوانید ۲۵ هر ماه، نسخه به روز شده این صفحه را در اختیار داشته باشید. زیرا رنگ ها نقش مهمی در زیبایی ظاهر کلی شما دارند . بنابراین ، قیمت اضافی مرتبط با لباس مجلسی طراحی شده در مزون معروف ، معمولاً ارزش آن را دارد . اگرچه می توانید لباس های رسمی و مجلسی ارزان قیمت پیدا کنید ، اما با انتخاب آنها کیفیت طراحی را با صرفه جویی در هزینه ها عوض خواهید کرد . معرفی مزون ها در این فهرست، به معنای تایید کار و کسب و کار و جذابیت طرح آنها از سوی مجله تخصصی لوکس تهران نیست و انتخاب نهایی، پس از بررسی صحیح و شناخت دقیق پارچه و سنجش محصول با قیمت کارشناسی بازار می بایست مد نظر قرار بگیرد.

این خانه مد ، در فهرست ۱۰ مزون برتر ارائه لباس عروس مجلسی و شیک شمال پایتخت قرار داشته و همواره برندهای مطرح لباس عروس و نامزدی را برای لاکچری گردها در فصول مختلف سال ارائه میکند. این مزون در فرمانیه، سعادت آباد نیز شعبه داشته و مجموعه کم نظیری از لباس عروس های تاپ منتخب برترین ژورنال های لباس عروس جهان را در پایتخت در اختیار شیک پوش ها قرار می دهد. ما یکی از بزرگترین وارد کننده های لباس های اروپایی در ایران هستیم. محبوبه بلندی از جمله مزون های تاپ و لاکچری تهران در منطقه زعفرانیه است. تیم طراحی، الگوسازی، برش، دوخت و تزئینات روی لباس از مجموعهای منظم و هماهنگ برخوردار هست. هنگام پوشیدن لباس های مجلسی کاملا فیت ، توصیه می کنیم روی لباس هایی با کیفیت خوب سرمایه گذاری کنید تا برجستگی های ناخوشایند را پنهان کنید و بهجای آن ظاهری زیبا و شیک داشته باشید . اگر لباس مجلسی عالی و ایده آلی را انتخاب کنید ، نه تنها بعد از پوشیدن آن احساس راحتی خواهد داشت ، بلکه بهترین ویژگی های شما را نیز به نمایش می گذارد و باعث می شود تا اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از انتخاب خود راضی باشید .

مزون ایران زمین بیش از ۸۰۰ عکس در اینستاگرام خود منتشر کرده که شما را با جدید ترین طرح های هیجان انگیز لباس شب بانوان مشکل پسند لاکچری گرد آشنا می کند. کامرانیه و فرمانیه و لنجک، یکی از مقصدهای جذاب لاکچری گردهای تهرانی است. به عنوان یک قاعده کلی ، اگر لباس شب شما جزئیات مفصلی دارد ، از حداقل اکسسوری ها استفاده کنید تا از ایجاد ظاهر نامرتب جلوگیری کنید . یکی از روش های خوب برای آشنایی با مزون های تهران، مراجعه به هشتگ مزون و لاکچری در اینستاگرام ایرانیان است که شما را با خانه های مد و مخاطبان مزون های لوکس و حتی لاکچری گردها و هم چنین طراحان لباس و استایلیست ها آشنا میکند. از خانه مد های خوب تهران در سه راه پاسداران است. مکان های مانند دفاتر ادرای، آپارتمان و منزل جز فضاهای است که آنها در آن جا مشغول به کار هستند. همچنین این مزون در سال ۹۳ موفق به رتبه سوم در طراحی و دوخت مانتوهای مد اسلامی مشغول به فعالیت است. برای مشاهده جدیدترین مدل های لباس مجلسی و لباس شب از این مزون لباس مجلسی شیک می توانید به اینستاگرام آن مراجعه کنید. بعضی از لباسهای این مزون به صورت وارداتی است و با کیفیت عالی طراحی و دوخته میشه.

در این مزون از لباس عروسهای پرنسسی و پفدار همراه با پارچههای خاص و سنگین رونمایی میشه. به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم در این مقاله مسائل مهم برای راه اندازی مزون را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از طریق این شغل پردرآمد کسب درآمد کنید. برای بهترین نتیجه ، همیشه باید لباس شبی را انتخاب کنید که بهترین ویژگی های شما را در عین پنهان کردن یا استتار کردن جنبه های نامطلوب فرم بدن شما افزایش دهد . همچنین ، همیشه گزینه های لباس متفاوتی را که در لیست خود انتخاب کرده اید، امتحان کنید . اگر به دنبال لباس عروسی پرنسسی و پف دار و اسکارلتی و طرح ماهی هستید، گزینه شما میتواند سپیتا باشد که در انتخاب پارچه، بسیار سخت گیر هستند. جدید ترین طرح های جذاب مانتو و کت و شلوارهای شیک و مجلسی لوکس زنانه ماریا بشیریان را در اینستاگرام ۱۱۱ هزار فالوری ایشان در نشانی اینترنتی به این آدرس مشاهده کنید.