با ما همراه باشید

بسته بندی، نوع طراحی و حتی فضای کاری و تعامل شما با مشتریان باید از الگوی خاصی پیروی کند تا شما را از دیگر مزون ها مجزا نموده و نقطه تمایز جذابی را برای مشتریان به تصویر بکشد. به عبارت دیگر برای اینکه بتوانید مجوزهای قانونی را بگیرید، باید روند اداری را طی کنید و این پروسه ممکن است کمی زمان بر و خسته کننده باشد. همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، تنها بخشی از فعالیت مزونها به ارائه کالاهای وارداتی مربوط است و بخش قابل توجه دیگر به طراحی و دوخت لباس توسط طراحان و خیاطان خود مزون اختصاص دارد. اگر خیاط لباس زنانه هستید و چندین سال است که به راه اندازی یک مزون لباس عروس می اندیشید، حتما ادامه این مطلب را مطالعه کنید. شاید شما با مراجعه به یک مرکز خرید به صدها بوتیک و مغازه دسترسی داشته باشید ولی مزونها هر کدام در یکجای شهر حضور دارند. به طور خلاصه مزون مکانی است که خانم با مراجعه به آنجا میتوانند لباس متناسب با سلیقه و اندازه خود سفارش دهند. و یا حتی به جای خرید لباس ترجیح میدن پارچه مورد نظرشون رو به دست خیاط بسپرن، تا لباسی که به اون نیاز دارن رو خیاط براشون تهیه کنه.

مزون لباس مجلسی گالانت با طراحی و تولید انواع لباس مجلسی ترک با پارچه های با کیفیت از جنس ابریشم، مخمل، ساتن، ارگانزا و غیره در صنعت مد و فشن جایگاه برجسته و ویژه ای را داراست. تیم دوخت لباس عروس مزون نایریکا با استفاده از جدیدترین و حرفه ای ترین متد دوخت و به کار گیری جدیدترین پارچه ها، برای شما لباس رویایی تان را خلق میکند. لباس عروس حجیم است و علاوه بر این که خودش به فضایی برای قرارگیری نیاز دارد، باید فاصله ای مناسب با بقیه هم داشته باشد. عکس هایی که قصد انتشار آنها را دارید باید باکیفیت و در فضای مناسب تصویربرداری شده باشند تا نماینده کیفیت و مرغوبیت کالاهای شما باشند. این روزها تنوع زیادی در لباس های شب و لباس مجلسی در مزون لباس مجلسی وجود دارد که ممکن است انتخاب و خرید لباس مناسب و ایده آل ، کمی سخت و گیج کننده باشد .

خانه های مدی که به طراحی لباس مشغول هستند و در این زمینه صاحب سبک هستند، مثل طراحی لباس مفهومی و لباس شب و مانتو و پالتو شیک و مجلسی و حتی دامن، خیاط خانه هایی هستند که که میتوان به آن ها بر اساس الگوهای موجود، سفارش تکمیلی دارد تا فلان لباس با فلان طرح، با اضافاتی، به صورت اختصاصی برای شما آماده شود. بنابراین شخصی دوزی و طراحی لباس توسط طراح یکی از مهم ترین دلایلی است که می تواند برای مشتری جذاب باشد. وجود پنجرههای نورگیر و برخورداری از نور طبیعی نیز در طراحی دکوراسیون داخلی مزون بسیار مهم است. بنابراین ، بهتر است لباس هایی بخرید که خیلی ترند نیستند ، مگر اینکه برایتان مهم نیست که لباستان در چند ماه بعدی قدیمی به نظر برسد . مزون ژاو در تهران ارائه دهنده سبک خاص و نوین در طراحی انواع لباس عروس و نامزوی هستند که خدماتی رو برای مشتریانشون میپردازند. این مزون، یکی از مزونهای مطرحی هست که در منطقه پارک وی تهران قرار داره. بعضی از مزونهای لباس در تهران، وارد کننده بهترین و باکیفیتترین طرحهای لباس روز و شب برای خانومها در طول ایام مختلف سال هستن. این مزون یکی از مجهزترین و کاملترین مزونهای تهران است که در میدان ونک قرار داره.

جذب مشتری برنامه بعدی شما است که باید در دستور کار قرار بگیرد. توجه کنید که ساعات کار و فعالیت مزون ها خاص و مشخص هستند و ساعت کار مزون داران با فروشگاه های لباس متفاوت است و تنها زمان های خاصی از روز مراجع می پذیرند. با داشتن یک تیم طراحی خلاق و ایده پرداز شما می توانید کارهای مزون خود را خاص تر و انحصاری تر جلوه دهید و لباس هایی را طراحی کنید که ضمن نمایش سبک جدیدی از دوخت و ترکیب، به لحاظ داشتن طرح و نقش منحصر به فرد به یکی از ارکان مد در جامعه تبدیل شود و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. ژورنال های اختصاصی برندهای مختلف که تصاویر لباس ها و ست های طراحی شده توسط طراحان ماهر را به تصویر می کشد در اختیار این افراد قرار می گیرد تا خرید را برایشان راحت تر کند. این نوع مزون ها از هر لحاظ نسبت به سایرین دارای برتری بیشتری هستند: در این روش می توان گزینه سفارش را اضافه کرد که یک روش کسب درآمد فوق العاده است و بر میزان فروش می افزاید. اما در فروشگاهها و بوتیکها لباسها و سایر اجناس مرتبط دارای یک سبک میباشند و اکثرا کار متفاوت از دیگری ندارند و یا اگر فردی یک طرح را بپسندد ولی رنگ آن لباس به نظر فرد زیاد جالب نباشد نمیتواند خرید مورد علاقه و نظر خود را داشته باشد.