اکنون دکمهی Cancel را کلیک کنید

Copeis: این گزینه که درست در کنار گزینه ی پرینت قرار دارد این توانایی را به ما می دهد تا به تعداد دلخواه از متون یا تصاویر خود چاپ کنیم. همچنین پیشنهاد می کنیم دیگر مقالات ما را نیز در این خصوص مانند هک شدن وای فای ، پرینت دو صفحه در یک صفحه و خاموش شدن چراغ وای فای مودم مطالعه فرمایید. همچنین مجتمع تهران پرینت امکان فروش کاغذ A4 و انواع دستگاههای چاپ را نیز با قیمتی پایینتر از تمام فروشگاهها برای شما فراهم کرده است. چرا که پس از راه اندازی مجدد پرینتر، اسناد ذخیره شده در حافظه موقت دوباره چاپ خواهد شد. برای پرینت گرفتن از سایت، باید بدانید گزینهای به نام file وجود ندارد تا با کلیک روی آن به گزینه پرینت برسید. شما همچنین می توانید با استفاده از قابلیت پرینت گرفتن با وای فای از داخل گوشی فایل دلخواهتان را انتخاب کنید و دستور چاپ آن را به پرینتر ارسال کنید. پس از پرداخت سفارش شما در اسرع وقت چاپ و ارسال خواهد شد. چاپ انواع تقویم و سالنامه: تقویمها و سالنامهها یکی از محبوبترین وبهترین روش برای تبلیغ کسب و کار شماست و کیفیت آنها باعث جلب اعتماد مشتری نسبت به کار شما میشود.

عوامل زیادی باعث ایجاد تفاوت میان قیمت پرینت سیاه و سفید و پرینت رنگی می باشد که مهم ترین آنها قیمت بالاتر ماشین چاپ رنگی نسبت به سیاه و سفید و قیمت تونر و مواد مصرفی ماشین چاپ رنگی نسبت به سیاه و سفیدو استهلاک بالای ماشین های چاپ رنگی است. برای نگهداری دستوراتی که به پرینتر داده می شود، کامپیوتر یک صف انتظار چاپ تشکیل می دهد. برای بهینه کردن زمان پرینت، شما باید یک دید کلی نسبت به این موارد داشتهباشید. در همین راستا در این مقاله گروه مشاوره هیواتک قصد داریم به روش های مختلف پرینت گرفتن با وای فای بپردازیم و نحوه استفاده از این قابلیت را در ویندوز ، اندروید و iOS به شما عزیزان آموزش دهیم. کادر بعدی که در بخش Setting پرینت گرفتن در ورد به آن می رسیم کادری است که با عبارت پیش فرض Portrait Orientation مشخص شده است و با آن می توان حالت افقی یا عمودی برای صفحه ای که قرار است پرینت گرفته شود. این یک مشکل سخت افزاری است. برای مثال اگر شما یک نسخه ی ۱۰۰ صفحه ای از متنی را بخواهید سه بار پرینت بگیرید، با انتخاب این گزینه ابتدا از صفحه ی ۱ تا ۱۰۰ نسخه به طور کامل چاپ می شود و بعد نسخه ی دوم و بعد نسخه ی سوم به همین ترتیب.

4. سپس روی گزینه Print Test Page کلیک کنید و منتظر بمانید تا چاپگر، یک صفحه را به طور آزمایشی چاپ کند. اما نمی توان این فایل های ذخیره شده در گوشی را به طور کامل جایگزین نسخه های چاپی کرد چرا که در برخی موارد کابران به ناچار تصمیم می گیرند تا با استفاده از یک پرینتر فایل های مورد نظرشان را چاپ کنند. منظور از گیر کردن، درست عمل نکردن چاپ اسناد در صف انتظار چاپ پرینتر است. در این قسمت با اسکرول کردن، گزینه Print Spooler را پیدا کنید. پرینتر را پس از خاموش کردن، حتما از پریز بکشید و چند دقیقه صبر کنید تا حافظه به طور کامل پاک شود. چاپ کاتالوگ: کاتالوگها ابزارهای تبلیغاتی هستند که صاحبان کسب و کار برای معرفی محصول، خدمات و برند خود از آن استفاده میکنند. چنانچه سند شامل چندین صفحه باشد، با فعال بودن گزینهی Collate، صفحات هر سری چاپ به ترتیب چاپ میشوند. این آیتم ها شامل آیتم های زیر لیست، ردیف های خالی انتهایی و آیتم مخصوص scroll کردن می باشد و این مسئله بدین دلیل است که در فرمت پرینت این آیتم ها معنی دار نیستند. این مجتمع کار خود را از سال 1382 شروع کرده است و از همان ابتدای کار مشتریمداری، تحویل فوری و ارائه بهترین خدمات را در اولویت خود قرار داده است.

همان طور که ذکر شد زمانی که پرینتر اسناد را دوباره چاپ می کند یا زمان هایی که دستور پرینت جهت چاپ کردن یکسری فایل ارسال می کند اما عمل چاپ کردن صورت نمی گیرد باید صف چاپی را بررسی کنید. با کلیک روی Properties دقیقاً همان کادری باز میشود که در Wordpad نیز آن را دیده بودید. تهران پرینت به عنوان برترین مرکز خدمات چاپ دارای استاندارهای جهانی و به روز ترین دستگاههای چاپ امکان سفارش آنلاین را نیز برای آن دسته از مشتریانی که امکان حضور در مجتمع را ندارند فراهم کرده است تا بتوانند با خیال راحت و به صورت خیلی ساده و با دسترسی آسان از خدمات مجتمع تهران پرینت استفاده کنند. مجتمع تهران پرینت با چاپ انواع مختلف سفارشهای شما از چاپ دیجیتال تا چاپ انواع جعبهها و پاکتها با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برترین مرکز خدمات چاپ در ایران است. گاهی اوقات پربودن صف چاپ موجب بروز چنین مشکلاتی می شود.