از فایلهای متنی خود پرینت بگیرید!

با انتخاب قسمتی که در تصویر زیر و در سمت چپ با فلش مشخص شده، میتوانید تنظیمات لازم از قبیل تعداد برگههای پرینت، اندازه پرینت و … Print Selection: تنها قسمتی را که انتخاب کرده ایم آماده ی چاپ می شود. پس از وارد شدن به صفحه مربوط به حساب کاربری خود از سمت چپ آن گزینه چاپ اطلاعات ثبت نام که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است را انتخاب و به این صورت برگه پرینت استعلام سامانه ثنا را دریافت خواهید کرد . بعد از طریق منوی اصلی برنامه که در قسمت فوقانی صفحه قابل مشاهده است، گزینه Share & Export را انتخاب کنید. بدون تردید نحوه ارائه گزینه Print در اپلیکیشنهای مختلف، متفاوت خواهد بود اما به طور کلی با مراجعه به منوی اصلی اغلب آنها قادر به مشاهده و انتخاب گزینه Print خواهید بود. در هر صورت، هر لیستی که نمایان شود، نتیجه همچنان یکسان خواهد بود. اما گزینههایی مانند Samsung Print Service Plugin گزینه های اختصاصی هستند که در هر تلفن همراه با سیستم عامل اندروید، متفاوت است. با ما همراه باشید. طبق تصویر زیر از طریق منوی اپلیکیشنها، یا نوار نوتیفیکیشن میتوانید وارد تنظیمات تلفن همراه خود شوید.

برای این کار در این دستگاه اندرویدی باید سه نقطه سمت راست صفحه را طبق تصویر انتخاب کنیم. 5.با انتخاب سه نقطه بالای صفحه چند گزینه را مشاهده خواهید کرد. در خدمات طراحی سه بعدی ،معمولا آگاهی هر چه بیشتر یک طراح صنعتی از علومی مانند فیزیک، مکانیک و قواعد مهندسی، مواد و ساخت و تولید، ارگونومی، زیبایی شناسی و هنر در کنار خلاقیت و علاقه، تجربه و مهارت کاری ،از اصول موفقیت در انجام طراحی صنعتی بشمار می رود. شما می توانید متناسب با محتوای خود پرینتر مورد نظر را انتخاب و فایل خود را چاپ کنید. خب حالا که یاد گرفتید که چگونه یک پرینتر را به گوشی خود وصل یا اضافه کنید و چگونه تنظیمات آن را مدیریت کنید؛ زمان آن رسیده تا بتوانید پرینت خود را از داخل اپلیکیشن مورد نظر انجام دهید. بروید، چقدر زمان و هزینه باید مصرف کنید. تنها با درج سفارش و بارگذاری فایل مورد نظر شما و با هماهنگی های مرتبط با هزینه ها، محصول پرینت شما در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اندازه فایل بارگذاری شده A باشد (به عنوان مثال: A4). اما معمولا با مراجعه به منوی اصلی آنها، میتوانید این گزینه را مشاهده و انتخاب کنید.

باید به بخش تنظیمات اصلی پرینترها بروید. از این روش میتوانید دیده شدن پرینترها را تنظیم کنید. روش دقیق ادامه کار بسته انواع پرینترها متفاوت می باشد و بهتر است برای ادامه کار به دستورالعمل پرینتر خود مراجعه کنید. • با ادامه دستور العمل ها تنظیمات اتصال به گروه خانگیتان را به پایان برسانید. در ادامه به شما میگوئیم که چگونه تنظیمات چاپگر خود را، تنها برای یک سند تغییر دهید. P را فشار دهید. برای اطمینان از اضافه شدن پرینتر به کلود پرینت، برنامه کلود پرینت (Cloud Print) را در موبایل خود باز کنید. اگر میخواهید لیست پرینترهای همگام سازی شده با تلفن خود را مدیریت و مشاهده کنید، گزینه Cloud Print را انتخاب کنید. 2. در دستگاههای اندرویدی مسیرهای متفاوتی برای دسترسی به بخش مدیریت پرینترهای همگامسازی شده با دستگاه و اضافه کردن پرینترها، وجود دارد. اما اپلیکیشنهای ثانویهای وجود دارند که به نحوی این امکان را فراهم میکنند.

البته ابتدا مطمئن گردید که کامپیوتری که پرینتر را به اشتراک گذاشته است، روشن باشد. البته مشکل تکرار پرینت می تواند دلیل دیگری هم داشته باشد. با استفاده از این کد تخفیف می توانید ۱۰ درصدی خرید ریسه عکس از عکس پرینت دریافت کنید. اپلیکیشن PrinterShare™ Mobile Print Premium یک نرم افزار عالی برای پرینت فایلها که مخصوص سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن می توانید به راحتی و از طریق بلوتوث، وای فای و … برخی از شرکتهای سازنده پرینترها، اپلیکیشنهای اختصاصی را برای پرینترهای خود عرضه میکنند که با استفاده از آنها میتوانید به راحتی نسبت به پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی یا تبلت خود اقدام کنید. گزینه Add printer به شما این امکان را میدهد تا پرینتر جدیدی به لیست پرینترهای همگام سازی شده با گوگل کلود پرینت اضافه کنید. اگر شما به دنبال اضافه کردن پرینتر جدید به لیست پرینترهای موجود در گوشی خود نیستید، به جای گزینه ی Add printer باید گزینه ی تنظیمات Settings را لمس کنید. حالا باید از لیست پرینترهای موجود، پرینتر مورد نظرتان را انتخاب کرده و از محتوای خود به طور مستقیم پرینت بگیرید. برای مثال اگر تصمیم گرفتید یک تصویر از تصاویر گالری خود را به چاپ برسانید، کافیست عکس مورد نظر را اجرا کنید.