آموزش 4 روش پرینت فایل اکسل در یک صفحه – انزل وب

12. در آخر برای شروع فرآیند پرینت گرفتن PDF روی کلید Print کلیک کنید. 11. در بخش Paper Quality، رنگی و یا سیاه و سفید بودن صفحات را انتخاب کنید و سپس روی OK کلیک کنید. شما همچنین میتوانید فایلهای درسی یا غیردرسی خود را از طریق سایت (آپلود مستقیم جزوات و فایلها در هر سایزی)، واتساپ، تلگرام، لینک دانلود (که همه در همین صفحه قابل مشاهده هستند) ارسال کنید و سفارش پرینت ارزان خود را تا مرحله پرداخت پیش برده و به اتمام برسانید، ما فایلهای شما را بررسی و درصورت تایید چاپ خواهیم کرد. هنگامی که برنامه را نصب کردید، شرایط آن را پذیرفتید و مجوزهای لازم برای عملکرد را به آن اعطا کردید، برای چاپ از هر برنامه ای، همان مراحل توضیح داده شده در بالا را دنبال کنید. اما در تعداد بالاتر پرینت ، پس از ورود به فایل و انتخاب گزینه print، در همان بخش page از بین انواع حالات پرینت، only print odd pages را انتخاب می کنیم. در بین گزینههایی که نمایش داده میشود، میتوانید به گزینه Print دسترسی پیدا کنید. زمانی که پرینتری دارید که قابلیت چاپ دو رو ندارد و شما فایلی دارید که صفحات زیادی دارد و لازم دارید به پشت و رو در زمان کوتاه چاپ بگیرید.

در این حالت میتوانید از قابلیت چاپ فایل اکسل در یک صفحه استفاده کنید. برای آشنایی با نحوه پرینت گرفتن در نرم افزار های آفیس مقالات آموزش کامل پرینت گرفتن در ورد و پرینت گرفتن در اکسل را مطالعه فرمایید. اپلیکیشن PrinterShare™ Mobile Print Premium یک نرم افزار عالی برای پرینت فایلها که مخصوص سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن می توانید به راحتی و از طریق بلوتوث، وای فای و … و یا میتوانید با انتخاب گزینه Google Cloud Print یا Google Drive ، این فایل PDF را در این سرویسها ذخیره کرده و بعد از آن پرینت بگیرید. بعد با انتخاب گزینه Save as PDF بر روی صفحه، از لیست ارائه شده، پرینتر مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از طریق منوی اصلی برنامه که در قسمت فوقانی صفحه قابل مشاهده است، گزینه Share & Export را انتخاب کنید. Printer Properties: در این قسمت می توانید سه آیتم اندازه ی کاغذ (Paper Size) ، جهت، کیفیت (Print Quality) و تعداد نسخه های چاپی (Copy count) را انتخاب کنید. در سالهای اخیر یکی از دغدغههای محیط زیستی، کاهش تولید زباله و همچنین جلوگیری از قطع انبوه درختان بوده است، به همین منظور استفاده از فایلهای متنی به جای کتابها و جزوههای چاپی رایج شده است.

به عنوان مثال، 80gsm به معنای 80 گرم کاغذ در هر متر مربع است که یک کاغذ نازک است و 250gsm به معنای 250 گرم در هر متر مربع است که یک کارت است. روش استفاده از خدمات چاپ و نشر آنلاین در موسسه تاپ کپی بسیار ساده است. 7. در قسمت Number of copies، میتوانید تعداد کپیهای موردنظر خود از این فایل PDF را تعیین کنید. 7. در قسمت Copies، تعداد کپیهایی که میخواهید از این فایل PDF داشته باشید را مشخص کنید. 1. در ابتدا پرینتر را روی کامپیوتری که قرار است آن را به اشتراک بگذارد، نصب نمایید. روش دیگری که برای پرینت گرفتن فایل PDF در کامپیوتر وجود دارد استفاده از PDF Reader است که برای خواندن فایلهای PDF از آن استفاده میشود. و بدیهی است که مسیرهای موجود برای پرینت گرفتن از اطلاعات در اپلیکیشنهای مختلف نسبت به یکدیگر هم متفاوت باشد. با وجود امکانات چشمگیری که PDF دارد، هنوز هم در مواقعی نیاز است که محتوای فایل PDF خود را بصورت فیزیکی و روی کاغذ داشته باشیم.

3. در لپتاپ خود به گروه خانگیتان متصل گردید. گوشی موبایل و پرینتر هردو باید به یک وای فای متصل باشند. توجه داشته باشید که این روش برای پرینترهایی که قابلیت اتصال به وای فای را دارند قابل اجراست. درصورتی که پرینتر شما این قابلیت را دارد می توانید از این قسمت تنظیمات موردنظر را انجام دهید.شما با انتخاب گزينه (Print on both sides (manually اين كار را به صورت دستي انجام می دهيد. شاید شما هم با این شرایط مواجه شده باشید . در این شرایط میتوانید آن را به وضعیت پنهان منتقل نمایید. اگر تجربهای در این زمینه ندارید نگران نباشید. در این مرحله، گوگل کلود پرینت اجرا شده و از صفحه مورد نظر در حالت چاپ، پیش نمایشی ارائه میکند. 6. در قسمت Size میتوانید تنظیمات مربوط به سایز صفحات و مقیاس آنها در کاغذ را انجام دهید. از طریق منو گزینه Print را انتخاب کنید تا پیش نمایشی از پرینت و تنظیمات آن را مشاهده کنید.