آموزش پرینت پشت و رو در ورد

در صفحه ی Backstage view گزینه ی Print را انتخاب کنید تا تنظیمات مربوط به پرینت برایتان باز شود. در این درس تعدادی از گزینههای رایج چاپ را بررسی خواهیم کرد. مجموعه مهام پرینت پله های موفقیت در بازار را با زحمات فراوان و پشتیبانی شما مشتریان عزیز طی کرده و الفبای ماشینهای اداری را به صورت کامل فرا گرفته، سپس شروع به فعالیت گسترده در زمینه عرضه انواع ماشین های اداری نموده تا بتواند جواب بزرگواری شما مشتریان بزرگوار را به صورت خدمت رسانی هر چه بهتر و شایسته تر ارائه نماید، لذا بر اساس تحقیقات و بررسی نیازهای کاربران فروش و خدمات پس از فروش انواع محصولات را در هم آمیخته و مرکزی تخصصی جهت گارانتی و تعمیر دستگاه های اداری ایجاد کرده و مجموعه را متعهد به ارائه خدمات و پشتیبانی مطلوب و افزایش اطلاعات فنی خود گردانید تا مشتریان محترم مشکلات خدمات و سرویس دستگاه خود را نداشته و بتوانند در مقابل خواسته های ایشان صمیمانه پاسخگو باشد. زمانی که از قابلیت پرینت گرفتن با سایز دلخواه استفاده می کنید می توانید سند و برگ خود را در سایزهای مختلفی پرینت بگیرید.

امادیگر گزینه ها، گزینه های استاندارد بوده و ارتباطی به برنامه ها و چاپگر ندارد.اکثر پرینترهای خانگی این قابلیت را ندارند که بخواهند پرینت پشت و رو بگیرند و یا امکان این وجود ندارد به طور اتوماتیک آن را تنظیم کرد که طرف دیگر کاغذ نیز چاپ شود. گزینه ی بعدی که در بخش Setting برای پرینت گرفتن در ورد ممکن است به آن احتیاج پیدا کنیم کادری است که به وسیله ی آن می توان حاشیه ی کنار صفحات را برای پرینت گرفتن در ورد تنظیم کرد و با کلیک بر روی فلش پیشنهادات در دسترس سیستم برای چاپ به نمایش در می آید و اگر اندازه ی حاشیه ی مورد نظر خود را نتوانستید پیدا کنید می توانید با استفاده ی از گزینه ی Custom Margins اندازه های حاشیه را به طور دستی تنظیم کنید. ما در تیک پرینت همواره در حال جستجو و آزمایش هستیم تا بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم و تلاش کرده ایم تا با ارائه ی خدمات چاپ و طراحی بصورت آنلاین، این کار سخت و پر دردسر را برای مشتریان خود آسان کنیم.

Manually Print on Both Sides: بعضی از چاپگرها امکان چاپ هر دو سمت برگه به صورت پشت و را ندارند برای همین این فرصت در آنها وجود دارد تا پس از چاپ یک روی برگه به صورت دستی برگه را برگردانید تا چاپ در پشت برگه هم انجام شود. دکمه کنترل در ردیف پایین صفحه کلید قرار گرفته و معولا اولین کلید از سمت چپ می باشد. محصول کار ما هنر واقعی است، نه فقط فشار چند دکمه. چند لحظه بعد، چاپگر شروع به کار خواهدکرد. آخرین کادری که برای پرینت گرفتن در ورد ممکن است به آن نیاز پیدا کنیم، کادری است که با استفاده از آن می توانیم تعیین کنیم که در هر برگه ای که می خواهیم چاپ کنیم چند صفحه از متون یا تصاویر موجود در فایل ورد پرینت شود. شما می توانید عکس خود را در ورد قرار داده و سپس همانند مراحل گفته شده در بالا آن را چاپ کنید. √ پرینت ارزان دانشجویی از اهداف ما میباشد تا بتوانیم جزوات شمارا درب منزل به شما تحویل دهیم و رضایت شما را کسب کنیم، رضایتمندی شما و خشنودی شما باعث تسکین خاطر ما و انرژی بخشی ما میشود تا به کار خود ادامه دهیم!

5. برای مشاهده اطلاعات دقیق چاپگر و وضعیت جوهر آن، گزینه Print Diagnostic Information را انتخاب کنید. کادر بعدی که در بخش Setting پرینت گرفتن در ورد به آن می رسیم کادری است که با عبارت پیش فرض Portrait Orientation مشخص شده است و با آن می توان حالت افقی یا عمودی برای صفحه ای که قرار است پرینت گرفته شود. Print All Pages : تمامی صفحات فایل ورد آماده ی چاپ می شود. این مراحل گفته شده مربوط به همه نسخه های نرم افزار ورد میباشد. اما ما به شما توصیه میکنیم تا تصویر زیر را با راست کلیک کردن روی آن و انتخاب گزینه Save، روی سیستم خود ذخیره کنید. برای مثال می توانیم مقاله ای را که مرتبط با تحقیق درسیمان است به راحتی از اینترنت پیدا کرده و به جای رو نویسی از آن در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و با توجه به نیاز خود به صورت رنگی یا سیاه سفید از آن پرینت بگیریم. برای مثال همان متن ۱۰۰ صفحه ای در سه نسخه را در نظر بگیرید. 3. در لیست چاپگرهای موجود، چاپگر مورد نظر خود را انتخاب کنید. 3. در این بخش به دنبال چاپگر مورد نظر خود بگردید و پس از یافتن آن روی آن راست کلیک کنید.