آموزش نحوه پرینت گرفتن از صفحات وب🖥🖨

برای پرینت گرفتن در گوشی اندرویدی خود بایستی ابتدا اپلیکیشن گوگل کلود پرینت Google Cloud Print را نصب می کردید. و دیگر نیازی به اپلیکیشن خاص مانند گوگل کلود پرینت نیست. یک دلیل دیگر برای مشکل تکرار پرینت، آپدیت نشدن یا نصب نامناسب درایور است. یکی از بزرگترین مزیتهای تهران پرینت نسبت به سایر مراکز چاپ این است که انواع مختلف خدمات چاپ را انجام میدهد. در اپلیکیشن های نام برده باید ابتدا روی سه نقطه موجود در منوی آن ضربه بزنید تا گزینه “Share & Export” نمایان شود و پس از انتخاب پرینت “Print” قادر به انجام آن خواهید بود. امروزه گوشی های اندروید تقریبا قادر به انجام هر کاری هستند از ذخیره ی موزیک گرفته تا اداره ی حجم زیادی از فایل های ورد .یکی از دیگر ویژگی های فوق العاده ی دستگاه های اندروید قابلیت پرینت گرفتن از گوشی یا تبلت می باشد. اگر بعد از انجام مراحل بالا هنوز هم با مشکل پرینت نگرفتن چاپگر روبرو هستید کافی است که به تغییر گزینه های recovery options برای پرینتر خود اقدام کنید. با این کار لیستی از چاپ هایی که در انتظار و در صف چاپ قرار دارند به شما نشان داده می شود کافی است که آن ها را با کلیک راست کردن پاک کنید.

4.روی پیکان رو به پایین که درست در سمت راست Save as PDF قرار دارد کلیک کنید. اگر فایل PDF مورد نظر با استفاده از سرویسهایی نظیر گوگل درایو اجرا شده باشد، با انتخاب گزینه Save as میتوانید برای آن نام و مسیری تعیین کرده و نهایتا فایل PDF مد نظر را در حافظه داخلی دستگاه ذخیره کنید. تمامی دستورات و درخواست های چاپ در حافظه موقت پرینتر ذخیره می شوند. گزینهی Pages صفحاتی را چاپ میکند که شمارهی آنها در فیلد مقابل تایپ شده باشد. پزشکان و متخصصان هشدار داده اند که سخت ترین دوره بیماری کرونا در ایران، همین پائیز ۱۳۹۹ است و آنفلوآنزا و کرونا در کنار هم افراد فراوانی را بیمار خواهند کرد. این تکنولوژی به عنوان یک دستگاه خانگی استفاده نمیشود و چاپگرهایی که از این تکنولوژی بهره میبرند معمولا ابعاد بزرگ و هزینه نگهداری بالایی دارند و همچنین متریال آنها گران قیمت است. یا زمان هایی پیش می آید که می خواهیم یک جزوه را در ابعاد کوچکتر چاپ کنیم.

در زمان پرینت گرفتن برخی اسناد در ورد گاهی احتیاج پیدا می کنیم به علت کمبود کاغذ ، دو صفحه را در یک صفحه پرینت کنیم. چگونه با اتصال بلوتوث یا کابل USB یک پرینتر را با دستگاه اندرویدی خود همگام سازی کنیم؟ در نتیجه باید برای تعمیر پرینتر خود از یک فرد ماهر کمک بگیرید. برای این کار کافی است که در ویندوز ۱۰ به مسیر زیر بروید. جهت انجام این کار باید به print spooler بروید ( کافی است که بر روی آیکون پرینتر در سمت راست پایین صفحه ویندوز کلیک راست کنید.) و سپس به تب recovery رفته subsequent failures و دو گزینه دیگری که در این قسمت وجود دارد را بر روی گزینه restart the service تنظیم نمایید با این کار مشکل پرینت نگرفتن چاپگر شما برطرف خواهد شد. 2)بعد از انتخاب گزینه پرینت صفحه ی print pictures باز می شود. در قسمت copies of each picture تعداد کاغذ هایی که می خواهید پرینت بگیرید، انتخاب کنید. حال که نوع کاغذ را بر روی A4 تنظیم کردیم نوبت به پرینت گرفتن می رسد.

Pages: در این قسمت شما متوجه خواهید شد که در کادر page، به صورت پیشفرض چاپ تمامی صفحات قرار دارد. وارد بخش Page Layout شوید و گزینه Size را بر روی A4 قرار دهید. در این صفحه شما می توانید برخی از تنظیمات را مطابق شرایط خود تغییر دهید. • کلید Add a Printer را فشار دهید. • پسورد ظاهر شده را کپی نمایید. دستورات نصب درایور که بطور اتوماتیک ظاهر می شود را دنبال کنید. اگر از پرینترهای برند HP استفاده میکنید، میتوانید برای تست پرینت رنگی در ویندوز ۷، ۸ و ۱۰، مراحل زیر را دنبال کنید. برنامه را دانلود کرده و دستورالعمل های نصب آن را دنبال کنید.پس از نصب Google Cloud Print نیازی به اجرای خود برنامه برای پرینت گرفتن ندارید. راه اندازی این مورد می تواند اندکی گیج کننده باشد بنابراین ما یک راهنمای مفید را که به شما کمک می کند در ظرف چند دقیقه این فرآیند پرینت گیری را اجرا کنید برای شما فراهم کرده ایم.