آموزش نحوه پرینت گرفتن از صفحات وب🖥🖨

مثلا اگر از سه صفحه پرینت میگیرید و تعداد دفعات چاپ را روی پنج با قرار داده باشید، صفحه یک 5 با پشت سرهم، دو پنج بار و.. اگر قصد چاپ محدوده انتخابی از سطر ها و ستون ها برای چاپ را دارید ابتدا سطر ها و ستون های محدوده چاپ را مشخص کنید. تا این لحظه موفق شده اید که محدوده چاپی متشکل از سطر ها وستون های مورد نیاز را مشخص نمایید و برای ادامه مرحله چاپ به بخش دوم این آموزش مراجعه کنید. چاپ برگه های کاری در این نرم افزار ممکن است شامل تمام برگه، قسمتی از آن و… کاربران نرم افزار اکسل پس از ایجاد و تدوین کاربرگ های مربوط به این نرم افزار گاهی نیاز به چاپ این برگه ها خواهند داشت. در کنار این فعالیت ها خدمات طراحی و مدلسازی سه بعدی و آموزش های نرم افزار های طراحی نیز در این شرکت انجام می شود. انتخاب شما به نوع درگاه هایی که پرینترتان از آن پشتیبانی می کند و همچنین تنظیمات شبکه خانگیتان وابسته است. 1- Copies : تعدا خروجی از محدوده و یا برگه (های) انتخاب شده توسط این گزینه مشخص میشود. در تصویر زیر محدوده انتخاب چهار سطر و سه ستون (تا ستون C) را مشاهده میکنید.

سپس بر روی سلول در سطر و ستون بعدی کلیک کنید تا این سلول انتخاب شود. Print Active Sheets : با انتخاب این گزینه تمامی برگه (Sheet) جاری چاپ خواهد شد. فرض کنید برگه قابل چاپ شما شامل 10 صفحه برای چاپ است و شما میخواهید از صفحه سوم تا صفحه هفتم را چاپ کنید. 7- با استفاده از این گزینه قادر هستید تا اندازه کاغذ برای چاپ داده ها را انتخاب کنید. Print Entire Workbook: با انتخاب این گزینه کل کاربرگ و برگه های موجود در آن چاپ خواهند شد. 3. در صفحهی باز شده روی مثلثی که در بالای صفحه سمت راست قرار دارد بزنید و پرینتری که قصد استفاده از آن را دارید، انتخاب کنید. 5. در صورتی که مایل بودید محتوای موردنظر را به جای پرینت گرفتن توسط پرینتر در قالب یک فایل ذخیره کنید، تیک گزینهی Print to file را فعال کنید. 5. اگر فایل شما بصورت افقی می باشد، می توانید با استفاده از این گزینه و انتخاب مورد Landscape اقدام پرینت افقی کنید. با انتخاب گزینه uncollated صفحات طبق شماره آنها سری بندی خواهند شد. Manually Print on Both Sides: بعضی از چاپگرها امکان چاپ هر دو سمت برگه به صورت پشت و را ندارند برای همین این فرصت در آنها وجود دارد تا پس از چاپ یک روی برگه به صورت دستی برگه را برگردانید تا چاپ در پشت برگه هم انجام شود.

5- با استفاده از این گزینه میتوانید نحوه سری چاپ صفحات که برای آنها تعداد چاپ تعریف نموده اید را مشخص کنید. مثال: در سمت راست این پنجره شاهد پیش نمایشی از برگه آماده به چاپ خواهید بود. سپس با کلیک روی بخش باز شده در سمت چپ تصویر، قادر خواهید بود از صفحه مورد نظر پرینت تهیه کنید. حال شما قادر خواهید بود تا به آسانی اقدام به چاپ برگه نمایید. را باهم بفشارید و به منوی چاپ یا print بروید. Print Selection : با انتخاب این گزینه محدوده ای که شما برای چاپ انتخاب کرده اید چاپ خواهد شد. از این گزینه بیشتر برای چاپ محدوده سطر و ستونی کوچکتر استفاده میگردد. اما به طور کلی، پرینترهای جوهرافشان به ازای هر صفحه هزینه متوسط بالاتری، درحدود ۳,۲۰۰ تومان برای چاپ رنگی، و ۱,۲۰۰ تومان برای چاپ سیاه و سفید دارند. اما راهکار بهتر، پاک کردن درخواست ها spool از طریق کامپیوتر یا کامپیوتر های متصل به پرینتر است.

اما این نکته قابل توجه است که شاید شما به تمامی اطلاعات این برگه برای چاپ نیازی نداشته باشد و تنها میخواهید ناحیه خاصی از برگه جاری را چاپ کنید. نیک پرینت یک سرویس آسان خدمات آنلاین چاپ و گرافیک است که سفارش های چاپ را به راحتی به محل مورد نظر ارسال می کند. تمامی افراد و شرکت ها می توانند به راحتی از نیک پرینت استفاده کنند. وقتی این گزینه را لمس کردید اپلیکیشن کلود بصورت خودکار به دنبال پرینترهای موجود در شبکه ی بی سیم اینترنت شما می گردد و پس از اتمام جستجو، پرینترهای شناسایی شده را نمایش می دهد. همه دنبال پرینتری با ارزانترین هزینه چاپ در هر صفحه هستند. 3. در این بخش به دنبال چاپگر مورد نظر خود بگردید و پس از یافتن آن روی آن راست کلیک کنید. نکته : با کلیک بر روی این گزینه و باز شدن کادر زیر مجموعه ها گزینه …