آموزش قدم به قدم نحوه پرینت گرفتن با گوشی و تبلت اندرویدی – موبایل کمک

حالا به راحتی میتوانید از گوشی موبایل خود دستور پرینت را صادر کنید. نکته: برای دریافت لیست پرینترهایی که توسط گوگل کلود پرینت (Cloud Print) پشتیبانی میشوند، روی لینک زیر کلیک کنید. پرینترهای کلاسیک: پرینترهایی که توانایی اتصال به اینترنت را ندارند. بعد از اینکه Add printer را انتخاب کردید، دستگاه شروع به جستجو کرده و پرینترهایی که در دسترس هستند را نمایش میدهد. مجموعه مهام پرینت پله های موفقیت در بازار را با زحمات فراوان و پشتیبانی شما مشتریان عزیز طی کرده و الفبای ماشینهای اداری را به صورت کامل فرا گرفته، سپس شروع به فعالیت گسترده در زمینه عرضه انواع ماشین های اداری نموده تا بتواند جواب بزرگواری شما مشتریان بزرگوار را به صورت خدمت رسانی هر چه بهتر و شایسته تر ارائه نماید، لذا بر اساس تحقیقات و بررسی نیازهای کاربران فروش و خدمات پس از فروش انواع محصولات را در هم آمیخته و مرکزی تخصصی جهت گارانتی و تعمیر دستگاه های اداری ایجاد کرده و مجموعه را متعهد به ارائه خدمات و پشتیبانی مطلوب و افزایش اطلاعات فنی خود گردانید تا مشتریان محترم مشکلات خدمات و سرویس دستگاه خود را نداشته و بتوانند در مقابل خواسته های ایشان صمیمانه پاسخگو باشد. گزینه Add printer به شما این امکان را میدهد تا پرینتر جدیدی به لیست پرینترهای همگام سازی شده با گوگل کلود پرینت اضافه کنید.

با انجام این عمل به طور مستقیم و از طریق اپلیکیشن گالری یا آلبوم دستگاه اندرویدی قادر به پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی که در این مثال یک عکس است، خواهید بود. 1.همانطور که در مرحله قبل اشاره کردیم، برای پرینت گرفتن از اطلاعات تلفن همراه، باید ابتدا پرینتر را در برنامه کلود پرینت (Cloud Print) اضافه کنید. بنابراین در ابتدا باید مراحل زیر را برای همگام سازی این دو دنبال کنید. در این شرایط میتوانید آن را به وضعیت پنهان منتقل نمایید. در زمان پرینت گرفتن برخی اسناد در ورد گاهی احتیاج پیدا می کنیم به علت کمبود کاغذ ، دو صفحه را در یک صفحه پرینت کنیم. تا چند سوقت پیش تنها راه پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی مربوط به استفاده از اپلیکیشن گوگل کلود پرینت (Google Cloud Print) میشد. 5.با انتخاب سه نقطه بالای صفحه چند گزینه را مشاهده خواهید کرد. 3.بعد از وارد شدن به این بخش لیستی از سرویسهای پرینتی که توسط گوشی شما ارائه داده میشود، را مشاهده خواهید کرد.

Paper options: در این قسمت شما موارد زیر از جمله تنظيمات Slotهاي پرينتر، نوع كاغذ و… 7. در قسمت Number of copies، میتوانید تعداد کپیهای موردنظر خود از این فایل PDF را تعیین کنید. در حال حاضر این مورد به قابلیتهای سیستم عامل اندروید اضافه شده و یک گزینه مخصوص به آن در بخش تنظیمات این سیستم عامل در نظر گرفته شده است. در حال حاضر بسیاری از اپلیکیشنهای اندروید به طور مستقل از قابلیت پرینت گرفتن پشتیبانی میکنند. همانطور که گفتیم، یکی از راههای پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی، و نحوه اتصال گوشی به پرینتر اپلیکیشن گوگل کلود پرینت است. آنها ممکن است از طریق Wi-Fi، بلوتوث یا اتصال USB به دستگاه های دیگر متصل شوند. آیا از مودمی که قابلیت اتصال به پرینتر را دارد برخوردار نیست؟ 2. در دستگاههای اندرویدی مسیرهای متفاوتی برای دسترسی به بخش مدیریت پرینترهای همگامسازی شده با دستگاه و اضافه کردن پرینترها، وجود دارد. مشاهده میکنید که پرینتر HP با موفقیت به این برنامه افزوده شده.

حتی می توانید از این قابلیت برای انتخاب قسمتی از متن ایمیل، صفحه وب یا هرجای دیگر ، استفاده کنید و فقط آن متن خاص را برای پرینتر ارسال کنید. همچنین میتوانید عدد مورد نظر را در این فیلد تایپ کنید. هزینه اولیه و متریال این دستگاه بسیار گران است و به در موارد بسیار خاص و ویژهای از آن استفاده میشود. ممکن است دسترسی به گزینه Print در هر اپلیکیشن متفاوت باشد. ممکن است این سرویس ها در دستگاه تلفن شما ارائه نشود. علت اول رخداد این خطا را میتوان به سرعت چاپ بیشتر از حد مجاز نسبت داد. باید به بخش تنظیمات اصلی پرینترها بروید. مراجعه به این بخش از طریق منوی اپلیکیشنها و یا از طریق نوار نوتیفیکیشنها و مشابه با آنچه که در تصویر فوق میبینید امکانپذیر است. Print one side: اگر قصد پرینت یک رو دارید، این گزینه به کمک شما خواهد آمد. G-codeیک زبان برنامه نویسی کنترل عددی (NC) است و در تولید به کمک کامپیوتر (CAM) برای کنترل ابزارهای خودکار (از جمله دستگاه های CNC و پرینترهای سه بعدی) استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم با آموزش پرینت در ورد در خدمت شما عزیزان باشیم.