آموزش صفر تا صد پرینت گرفتن و چاپ کردن در ورد (تصویری) – فرازسافت

تست پرینت رنگی و سیاه و سفید چاپگر، به شما کمک می کند تا هر نوع خطایی را که دستگاه ممکن است با آن روبرو شود را کشف کنید. پرینت انلاین ارزان در سایزهای A4 (آچهار)، A3 (آسه)، A5 (آپنج) روی بهترین برند کاغذهای موجود در بازار و همچنین چاپ رنگی قابل انجام است. کاغذ ارزان قیمت اما اجازه میدهد جوهر حرکت کند و رنگها با یکدیگر مخلوط شوند. برای کارهای کوچک، چاپ در خانه ارزان تر است. کاغذ ساخته شده برای چاپگرهای جوهر افشان به گونهای طراحی شده که قطرات جوهر را تا زمان خشک شدن آنها نگه دارد. خدمات طراحی صنعتی و مدل سازی سه بعدی ،مجموعه ای از علوم مرتبط با فناوری روز و هنرهای بصری را شامل می شود و یک پروسه چند بعدی است که در تعامل و همکاری با دیگر تخصص ها شکل می گیرد. 3. حال این عدد را سه برابر کنید، زیرا سه کارتریج رنگی در چاپگر خود دارید. معمولا اگر کتابچه راهنمای دستگاه کپی (یا کارتریج) خود را بررسی کنید، اطلاعات مفیدی درباره Page Yield یا ظرفیت چاپ پیدا میکنید. اگر چنین عملیاتهای تیراژ بالایی جزو روتین کاری شما هستند، ارزش سرمایه گذاری و خرید دستگاه کپی حرفهای را خواهند داشت.

خرید فله کاغذ، مخارج را پایین میآورد، اما هرگز سعی نکنید با خرید جنس بی کیفیت در هزینههای چاپ و پرینت خود صرفهجویی کنید. نیاز به تفکر ندارد؛ قیمت کارتریج قیمت کارتریج است – همان مقدار پولی که برای خرید کارتریج چاپگر خود پرداخت میکنید. این امر به ویژه در صورت استفاده از چاپگر جوهر افشان صادق است. تعویض کارتریجها گران است و اهمیتی ندارد شما از جوهر استفاده میکنید یا تونر – اگرچه جوهر هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. را برای فایل مورد نظر اعمال کنید. این یکی از مهمترین سوالات در مورد هزینههای چاپ است: پرینترهای لیزری با تونر مقرون به صرفهاند یا پرینترهای جوهرافشان و کارتریج جوهر؟ برای محاسبه دقیق هزینههای چاپ، باید این فرمول و همچنین هزینه تونر یا جوهر مصرفی را در نظر داشته باشید. برخی ها پاک کردن حافظه چاپگر را پیشنهاد می دهند. در مقابل، یک چاپگر ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومانی میتواند همین صفحات را با قیمتی حدود ۶۲۴ تومان برای چاپ سیاه و سفید و ۱,۲۹۶ تومان برای چاپ رنگی تولید کند.

به طور معمول مخارج چاپ رنگی بیشتر از چاپ سیاه و سفید است. یک ریم (۵۰۰ برگه) کاغذ پرینتر گرم بالا به طور متوسط ۸۰,۰۰۰ تومان هزینه دارد؛ که منجر به هزینه ۱۶ تومانی برای هر برگ استاندارد میشود. دلیل این امر کارآمدتر بودن پرینترهای رده بالا و مصرف کمتر جوهر و تونرشان است. با این حال، مخارج پرینت با کاغذهای مخصوص و با کیفیتتر تا ۱۶۰ تومان برای هر برگ نیز بالا میرود. اولین گزینه در این بخش که به صورت پیش فرض با Print All Pages نشان داده شده است، این امکان را برای پرینت گرفتن در ورد به ما می دهد تا صفحاتی را که می خواهیم یا قسمتی از متنی را که مشخص کردیم یا تنها صفحات مدنظر با توجه به نیاز خود را تعیین کنیم و از آنها پرینت بگیریم. گزینه اول برای ابعاد حاشیه پرینتر می باشد که در قسمت زیرین آن مشخص می باشد و بهترین گزینه هم گزینه سوم یعنی Shrink oversized pages می باشد. هر کارتریج – جوهر و تونر -نرخ بازدهی تعداد صفحات چاپ شده معینی دارد و معمولا در قسمت پشتی یا کناری بستهبندی نوشته میشود.

لطفا کاغذ را هدر ندهید؛ هر چند از نظر فنی و کارخانهای، ساخت کاغذ در دنیای مدرن، کار سادهای به نظر میرسد و قیمت نسبتا ارزانی نیز دارد، اما منابع طبیعی زیادی برای هر برگهاش صرف میشود. این بدان معناست که موضوع از لحاظ زیبایی شناسی بررسی می شود و سپس از لحاظ خصوصیات فنی مورد ارزیابی قرار می گیرد . در سرویس پرینتر، تمام قطعات پرینتر، اتصالات آن، میزان تونر و کارتریج آن بررسی و چک می شوند، اگر مشکلی در دستگاه شما وجود داشته باشد، سرویسکار پرینتر این مورد را به شما اطلاع خواهد داد و در صورت تمایل تعمیر پرینتر و یا تعویض قطعات آن انجام خواهد شد. اگر واقعاً باهوش بوده باشید، آن کارتریج را با قیمت بهتری از آسماری خریداری کرده و مخارج پرینت را تا حد زیادی پایین آوردهاید. AsmaryQuote ما در آسماری عاشق کره زمین هستیم و همیشه مشتریانمان را به استفاده از متریالهای بازیافتی و زیستدوست تشویق کردهایم. آنها دستگاه کپی تجاری دارند و ظرف چند دقیقه کار شما را راه میاندازند. کافیست دانشجویان به سایت تاپ کپی مراجعه و یک اکانت برای خود در سایت ایجاد کنند. 2. در مرحله بعد، هزینه چاپ رنگی به ازی هر صفحه را با تقسیم قیمت کارتریج رنگی بر بازده صفحه تعیین کنید.