آموزش صفر تا صد پرینت گرفتن و چاپ کردن در ورد (تصویری) – فرازسافت

اکنون به اصلیترین بخش، تنظیمات ورد برای پرینت گرفتن میرسیم. به جهت اهمیت این موضوع، تصمیم گرفتیم در این بخش، به آموزش پرینت گرفتن با گوشی ، بپردازیم. برنامه slicer همچنین به طراح این امکان را می دهد تا پارامترهای ساخت شامل پشتیبانی، ارتفاع لایه و جهت گیری بخش ها را سفارشی سازی کند. اعتماد و وفاداری مشتریان بزرگترین دستاورد این مجموعه در بیش از ۱۵ سال گذشته است، از این رو به جهت حفظ حریم خصوصی کاربران، تمامی مراحل چاپ و بسته بندی فقط زیر نظر نیرویهای مجرب و متخصص خانم در واحد تولید عکس پرینت انجام میپذیرد. Print All Pages : تمامی صفحات فایل ورد آماده ی چاپ می شود. گزینه ی Watermark، این گزینه منجر با چاپ شدن یک عبارت به صورت کمرنگ در تمامی صفحات می گردد. اغلب پرینترهای جدید و امروزی ، این امکان را در اختیار کاربران خود قرار میدهند که با استفاده از گوشی تلفن همراه، عملیات چاپ را به انجام برسانند. در عین حال، پرینترهای جوهرافشان با مخازن جوهرِ ظرفیتبالا نیز میتوانند به کاهش هزینه جوهر شما به ازای هر صفحه کمک کنند. جالب است بدانید که قیمت PG-40 496,000 تومان است، اما فقط ۳۳۰ صفحه با متوسط هزینه ۱,۵۰۴ تومان برایتان به ارمغان میآورد – پس گول قیمتهای ظاهری را نخورید.

به گفته PCMag، یک کارتریج جوهر استاندارد (با ۱۱ میلی لیتر جوهر) به طور متوسط ۲۲۰ صفحه چاپ میکند. به طور متوسط چند صفحه به ازای هر کارتریج جوهر میتوان پرینت گرفت؟ یک کارتریج ظرفیتبالا (با مخزن ۱۶ میلی لیتری) هم به طور متوسط ۳۵۰ صفحه چاپ میکند. این امر هزینه در هر صفحه را تقریبا به حدود ۲,۴۰۰ تومان میرساند. اکنون به آن هدف رسیدیم و نامش را پارسیان تری دی گذاشتیم. به طور معمول فایل دانلودی در قالب پی دی اف هستند و همچنین نرم افزارهای آفیس به خصوص ورد هم میتوانند کمک کننده باشند و در برخی موارد مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از چنین سرویسی برای چاپ فایل یا محتوای یک اپلیکیشن اجرا شده در دستگاه تلفن همراه ، میتواند بسیار مفید باشد. سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایشدهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد. 7. حاشیه کاغذ پرینت شده و افتادن متن در حاشیه کاغذ، یکی از مشکلاتی می باشد که ما همیشه با آن روبرو شده ایم و همانند یک معضل می باشد. اما به دلایل مختلف ممکن است در طول این فرآیند مشکلاتی به وجود آید.

3. در صفحهی Print میتوانید تنظیمات مربوط به فرآیند پرینت گرفتن را انجام دهید. اگر از گوشی های کمپانی اپل استفاده می کنید برای پرینت گرفتن با وای فای نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید بلکه می توانید از قابلیت AirPrint که به صورت پیشفرض روی آیفون و آیپد تعریف شده استفاده کنید. • نصب مستقیم پرینتر در شبکه اگر ممکن باشد، گزینه مناسب تری است. برای پرینت گرفتن در گوشی اندرویدی خود بایستی ابتدا اپلیکیشن گوگل کلود پرینت Google Cloud Print را نصب می کردید. پیش از پرداختن به این موضوع ، لازم است بدانید، پرینتری امکان پرینتر گرفتن به گوشی را در اختیار شما قرار میدهد که از شبکه ی بی سیم وای فای پشتیبانی نماید. 9. در پنجرهی باز شده و در بخش Layout، میتوانید حالت افقی یا عمودی بودن صفحات را در قسمت Orientation تعیین کنید. برای پرینت با موبایل ابتدا نوع پرینتر خود را تعیین کنید.

9. در قسمت Orientation، میتوانید عمودی و یا افقی بودن صفحات را برای چاپ روی کاغذ، تعیین کنید. با کلیک روی آن صفحه مجدد بارگذاری شده و تمام بخشهای اضافه و زائد آن حذف میشود. برای ذخیره کد تخفیف و مشاهده تخفیف بر روی «مشاهده کد» کلیک نمایید. در این مرحله می بایست روی گزینه Devices and Printers کلیک کنید تا تمام پرینترهای متصل به سیستم شما نمایش داده شوند. هنگامی که از شما در مورد وضعیت به اشتراک گذاری Printers & Devices سوال می شود، مطمئن شوید که در حالت Shared تنظیم شده باشد. • گزینه “Devices and Printers” یا “View devices and printers”بزنید. در صفحه ی Backstage view گزینه ی Print را انتخاب کنید تا تنظیمات مربوط به پرینت برایتان باز شود. بازده صفحه با کارتریجهای اصل، دقیقتر، با کیفیتتر و پر بازدهتر بوده و بهرهوری از آنها بدون دردسر خواهد بود. اگر برای مرور صفحات وب از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده میکنید حل این مشکل برای شما بسیار ساده خواهد بود. وقتی پرینتر شما به وب متصل باشد، میتوانید از هر کجا و با استفاده از هر دستگاه متصل به اینترنتی مانند رایانههای شخصی، رایانههای Mac، دستگاههای Chromebook، تلفنها یا رایانههای لوحی عملیات چاپ را انجام دهید و از اطلاعات مورد نظرتان پرینت بگیرید.