آموزش صفر تا صد پرینت گرفتن و چاپ کردن در ورد (تصویری) – فرازسافت

حال نوبت به آن میرسد که به مرحله بعدی آموزش پرینت گرفتن از اطلاعات گوشی و تبلتهای اندرویدی وارد شویم. سپس با لمس گزینه منو و انتخاب گزینه Print به صفحه پیش نمایش پرینت و اعمال تنظیمات آن مراجعه کنید. اگر هم تمایلی نسبت به پنهانسازی پرینترها از لیست پرینترهای دستگاه اندرویدی خود ندارید، لازم نیست که تنظیمات این بخش را اعمال کنید و تنها پرینتر مورد نظرتان را به لیست پرینترهای همگام سازی شده با دستگاه اضافه کنید. با انتخاب گزینهای که در عکس فوق و سمت چپ نمایش داده شده میتوانید تنظیمات مورد نیازتان را برای پرینت گرفتن از فایل مورد نظر اعمال کنید. پرینت گرفتن فایل های مختلف همیشه یکی از کارهایی است که هر یک از ما برای زندگی روزمره خود به این دستگاه ها نیاز داریم که با تفکیک شغل و زمینه فعالیت، بی شک می توانیم میزان نیاز را هر چه بیشتر احساس کنیم.

آخرین کادری که برای پرینت گرفتن در ورد ممکن است به آن نیاز پیدا کنیم، کادری است که با استفاده از آن می توانیم تعیین کنیم که در هر برگه ای که می خواهیم چاپ کنیم چند صفحه از متون یا تصاویر موجود در فایل ورد پرینت شود. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید. بدین منظور کافیست که عکس مد نظرتان را اجرا کرده و سپس از طریق آیکون سه نقطه موجود گزینه Print را لمس کنید. توصیه میشود در برنامههای مختلفی که استفاده میکنید، زمانی را به مرور و بررسی گزینههای موجود در کادر محاورهای Print اختصاص دهید. وقتی که پرینتر یک سند را به چاپ رساند دستور بعدی را از Spool می خواند و اجرا می کند. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک شما را با آموزش جامع پرینت گرفتن آشنا سازیم. برای یادگیری کامل پرینت گرفتن لطفا ادامه مقاله را هم حتما مطالعه کنید. مثلا تعداد پرینت از صفحه مورد نظر، اندازه صفحه پرینت، رنگ و موارد دیگر را تعیین کنید.

به عنوان مثال میتوانید تعداد برگهها پرینت، اندازه پرینت و سایر موارد این چنینی را تنظیم نمایید. لیست پرینترهایی که توسط برنامه گوگل کلود پرینت (Cloud Print) پشتیبانی میشوند را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید. بنابراین بدین منظور شما ملزم خواهید بود که از محتوای مورد نظر در صفحه نمایش دستگاه اسکرین شات ضبط کرده و سپس اسکرین شات ضبط شده را به اپلیکیشن گوگل کلود پرینت منتقل کرده و نهایتا از آن نسخه چاپ شده دریافت کنید. به عنوان مثال شما نمیتوانید در اپلیکیشن فیسبوک این عمل را انجام دهید و از بخشهای مورد نظرتان پرینت مستقیم دریافت کنید، چرا که اپلیکیشن فیسبوک از قابلیت پرینت مستقیمم پشتیبانی نمیکند. در پنجره باز شده در قسمت Settings لیست Print All Pages را باز نمایید و گزینه Only Print Odd Pages را کلیک نمایید و در آخر Print را بزنید. در منوی print بمانید، به قسمت setting رفته و روی فلش کنار print all pages کلیک کنید. مجدد تنظیمات چاپ را مانند مرحله اول انجام دهید اما به جای صفحات فرد،این بار زوج را انتخاب و گزینه Reverse pages (صفحات معکوس) را کلیک نمایید. به بیان دیگر سیستم عامل اندروید به طور پیش فرض این امکان را ارائه نمیکند تا از طریق قابلیت بلوتوث یا با استفاده از یک کابل USB، پرینتر خود را به گوشی یا تبلت متصل کرده و از آن استفاده کنید.

طراحی محیطی : فضا، مبلمان و چیدمان شهری و کلیه فضاهای زیر مجموعه آن نظیر پارکها، نمایشگاهها، مراکز خرید، ایستگاههای اتوبوس و تاکسی و کلیه محیطهای عمومی، تاسیسات ترافیکی و نظایر آن. گزینه گوگل کلود پرینت (Cloud Print) تقریبا در تمام دستگاههای اندرویدی یک گزینه مشترک بوده و وجود دارد اما سایر گزینهها نظیر Samsung Print Service Plugin بخشهای اختصاصی هستند که شاید سرویس آنها در دستگاه اندرویدی شما ارائه نشود. اگر فایل PDF مورد نظر با استفاده از سرویسهایی نظیر گوگل درایو اجرا شده باشد، با انتخاب گزینه Save as میتوانید برای آن نام و مسیری تعیین کرده و نهایتا فایل PDF مد نظر را در حافظه داخلی دستگاه ذخیره کنید. اما اپلیکیشنهای ثانویهای وجود دارند که به نحوی این امکان را فراهم میکنند. ممکن است مواقعی نیاز داشته باشید، متنی را به صورت افقی و یا عمودی چاپ کنید. 2. فایلی که ما برای آموزش شما تهیه کرده ایم، تنها یک صفحه می باشد و اما اگر فایل شما چندین صفحه می باشد باید در بخش دوم تنظیمات مربوطه را وارد کنید.