آموزش صفر تا صد پرینت گرفتن و چاپ کردن در ورد (تصویری) – فرازسافت

را در یک صفحه پرینت کنید. • اگر پرینتر شما با استفاده از وایرلس به شبکه متصل می شود، شما با استفاده از صفحه نمایش پرینتر خود می توانید آن را برای اتصال به شبکه وایرلس مهیا کنید. در این شرایط شما باید فایل مورد نظرتان را از طریق اپلیکیشن گوگل کلود پرینت با پرینتر خود اشتراک گذاری کرده و سپس به چاپ آن میپرداختید. در این بخش گزینهای با عنوان Add printer وجود دارد که با استفاده از آن میتوان پرینتر جدیدی را به لیست پرینترهای همگام سازی شده با گوگل کلود پرینت اضافه کرد. اگر هم تمایلی نسبت به پنهانسازی پرینترها از لیست پرینترهای دستگاه اندرویدی خود ندارید، لازم نیست که تنظیمات این بخش را اعمال کنید و تنها پرینتر مورد نظرتان را به لیست پرینترهای همگام سازی شده با دستگاه اضافه کنید. Printer: با کلیک کردن بر این گزینه شما دستگاه پرینتر خود را انتخاب می نمایید. 1. پرینتر خود را در این قسمت باید انتخاب کنید که با کلیک بر روی این گزینه می توانید نام پرینتر خود را مشاهده کنید. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید پرینتر لوکال با موفقیت به لیست کلود پرینت اضافه شد و همچنین در قسمت My devices مشاهده میکنید یک پرینتر در فضای ابری نیز اضافه شده است.

اگر بر روی لپتاپ یا کامپیوتر خود پرینتری نصب دارید، میتوانید از بخش Classic printers گزینه Add printers رو بزنید و سپس پرینتر مورد نظر خودتون را اضافه کنید. در قسمت pages to print آخرین گزینه more options میباشد را انتخاب نمایید.بعد از انتخاب به شما 3 گزینه نمایش میدهد که در گزینه اول تمام صفحات در تنظیمات قبلی را چاپ مینماید.در گزینه دوم فقط صفحات فرد و گزینه آخر صفحات زوج را چاپ میکند.با زدن گزینه reverse pages به صورت بالعکس صفحات از آخر به اول چاپ میشوند.به این نکته توجه فرمایید که با این گزینه پرینت صفحات بهم نخورد. تنظیم و ظرافت آخر را در پنجره مربوط به پرینت که توسط کلیک کردن منوی File و سپس Print پدیدار میشود میتوانید انجام دهید. پرینت گرفتن از فایلهای PDF ذخیره شده در دستگاههای اندرویدی به سادگی انجام میشود. برای دانلود مستقیم صفحه مورد نظر یا به اصطلاح بهتر برای ذخیره کردن آن، میتوانید از گزینه save page as استفاده کرده و صفحه مورد نظر را در مکانی ذخیره کنید. چرا که پس از راه اندازی مجدد پرینتر، اسناد ذخیره شده در حافظه موقت دوباره چاپ خواهد شد. این کار موجب کنسل کردن تمام پرینت ها خواهد شد. این مجتمع کار خود را از سال 1382 شروع کرده است و از همان ابتدای کار مشتریمداری، تحویل فوری و ارائه بهترین خدمات را در اولویت خود قرار داده است.

این گزینه هنگامی که در محیط کار شا، تعداد زیادی چاپگر وجود دارد کاربردی است. • روی کلید اپل منو کلیک کنید و گزینه System Preferences را انتخاب کنید. • نام پرینترتان را از لیست پرینترهای موجود انتخاب کنید. دقت داشته باشید که برای شناسایی شدن پرینترتان توسط دستگاه اندرویدی باید آن دو را به یک شبکه وای فای مشترک متصل کنید. برای اینکه از اضافه شدن پرینتر خود مطمئن شوید، برنامه کلود پرینت (Cloud Print) را در گوشی خود باز کرده و میبینید که پرینتر HP ما به درستی به برنامه اضافه شده است. ساها پرینت کیفیت تمام اجناس خود را تضمین نموده پس با اطمینان خاطر از ما خرید کنید. پاکو پرینت با استفاده از بهترین برند های ماشین های چاپ رنگی و استفاده از مرغوب ترین تونر و مواد مصرفی و تعویض و جایگزینی به موقع ماشین های چاپ دیجیتال خود بالاترین کیفیت چاپ رنگی و رضایت مشتریان خود را به همراه دارد. اگر هرکدام از کامپیوتر هایی که به شبکه متصلند دارای ویندوز ویستا و یا ورژن های پایین تری می باشند، شما باید از این روش استفاده کنید. در ابتدا باید نام شبکه (wireless SSID) و رمز آن را وارد کنید. • روی Join now کلیک کرده و رمز گروه خانگیتان را وارد کنید.

3. در لپتاپ خود به گروه خانگیتان متصل گردید. حال که گروه خانگی شما فعال شده است، شما با استفاده از لپتاپ براحتی می توانید به آن متصل گردید. در این مقاله می خواهیم با آموزش پرینت در ورد در خدمت شما عزیزان باشیم. این مراحل گفته شده مربوط به همه نسخه های نرم افزار ورد میباشد. امروزه به علت استفاده گسترده از سامانه ها و سیستم های کامپیوتری در اکثر کسب و کارها، نیاز به چاپ اسناد توسط پرینترها هم افزایش یافته است. شما ممکن است بنا به هر دلیلی تمایل داشته باشید که از محتوای خاصی در گوشی یا تبلت خود پرینت تهیه کنید. در نهایت از میان لیست دستگاهها، پرینتر وای فای خود را انتخاب کنید تا عملیات چاپ آغاز شود. اگر ویندوزتان بطور اتوماتیک نتوانست درایور صحیح را پیدا کند، شما می توانید درایور صحیح آن را از سایت شرکت تولید کننده دانلود نمایید. یک بار که پرینتر شبکه به سیستم عامل شما متصل گردد، شما می توانید درست مانند پرینتری که بطور مسقیم به لپتاپتان متصل باشد، از آن استفاده نمایید.